Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 20:48
Reklama
Reklama

Koronawirus: Nauczycielka z Rossosza z testem negatywnym

Szkoła Podstawowa im. ppłk. S. Skoczylasa w Rossoszu zostanie ponownie otwarta. Nauczycielka, u której podejrzewano zakażenie koronawirusem została zbadana, a jej test okazał się negatywny, co potwierdziło, iż jest zdrowa.
Koronawirus: Nauczycielka z Rossosza z testem negatywnym

Autor: pixabay.com

Szkoła Podstawowa im. ppłk. S. Skoczylasa w Rossoszu zostanie ponownie otwarta. Nauczycielka, u której podejrzewano zakażenie koronawirusem została zbadana, a jej test okazał się negatywny, co potwierdziło, iż jest zdrowa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama