Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 19:51
Reklama
Reklama

Gmina Rossosz: Zamknięto Urząd Gminy, bo u pracownika wykryto Covid-19

Zamknięto Urząd Gminy w Rossoszu, gdyż u jednego z pracowników stwierdzono koronawirusa. - Nie mamy jeszcze informacji od sanepidu, kto ma się udać na kwarantannę, więc prewencyjnie zamknęliśmy urząd - mówi wójt Kazimierz Weremkowicz.
Gmina Rossosz: Zamknięto Urząd Gminy, bo u pracownika wykryto Covid-19

Autor: fot. Parafia Rossosz/facebook

 Zamknięto Urząd Gminy w Rossoszu, gdyż u jednego z pracowników stwierdzono koronawirusa. - Nie mamy jeszcze informacji od sanepidu, kto ma się udać na kwarantannę, więc prewencyjnie zamknęliśmy urząd - mówi wójt Kazimierz Weremkowicz. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama