Zakres prac obejmuje wykonanie obustronnych poszerzeń konstrukcji jezdni do szerokości 6,0 m, wykonanie pobocza asfaltowego, lewostronnego o szerokości 1,5 m; wykonanie pobocza prawostronnego z kruszywa łamanego szerokości 1,5 m; oczyszczanie i wymianę przepustów.
W ramach remontu zaplanowano też wycinkę drzew, wykonanie nasypów skarp rowów oraz warstw konstrukcyjnych i zjazdów z kruszywa łamanego. Poza tym wykonawca ułoży warstwę wiążąco-wyrównawczą na całym odcinku przebudowywanej drogi. Na trasie wprowadzono miejscowo ruch wahadłowy.
Koszt inwestycji to 7 211 346,34 złotych. Zakończenie modernizacji nawierzchni planowane jest na połowę lutego przyszłego roku. Zadanie jest finansowane z Funduszu Dróg Samorządowych oraz budżetów powiatu radzyńskiego oraz gmin Radzyń Podlaski i Wohyń.













![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze