Położono nową nawierzchnię z trawy syntetycznej na boisku do piłki nożnej, wymieniono piłkochwyty oraz zamontowano 20 nowych lamp ledowych. Pojawiły się też stojaki na rowery. Inwestycję zrealizowano w ramach „Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – Sportowa Polska” Ministerstwa Sportu i Turystyki. Koszt wyniósł ponad 458 tys. zł, z czego połowę miasto pozyskało z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Przypomnijmy, że latem wymieniono nawierzchnię na boisku do koszykówki. Elewację zaplecza kompleksu szkoła odnowi we własnym zakresie.
Reklama
Międzyrzec Podlaski: Orlik już gotowy
Zakończyła się przebudowa boiska Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2.
- (pc)
- 20.11.2020 17:18

Autor: UM Międzyrzec Podlaski
Data dodania:
20.11.2020 17:18
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jan
Treść komentarza: Toż tam teren zabudowany to jak można wyprzedzać tyle pojazdów na raz . Przecież tam ludzie na spacery chodzą . Całe szczęscie że sam zginął a nie zabił niewinnych . Odbierać prawo jazdy takim .
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:57
Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki
Autor komentarza: Stefan
Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka !
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45
Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Autor komentarza: Jarosław Stary Kawaler
Treść komentarza: Takich dzbanów jest więcej . Nie raz widzę jak jedzie taki 150 /h i wyprzedza po 5-6 aut na raz . Jeszcze pół biedy jak to jest jakieś nowe auto którym można przydusić . Często się widzi , że tak kozaczą czy wyprzedzają dzbany w starych 15 letnich albo i starszych pełnoletnich 18+ śrutach . Nakupi taki jeden z drugim śrutów 15 letnich Audi, Bmw czy innych złomów z rocznika 2011 albo i starszych i buja grata . Nie mażne czy to 15 letni złom , który przechodzi badania po znajomości , nie ważne , że to 15 letni odżut sprowadzony z wysypiska od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach ale ważne , że jest i można cisnać grata ile się da a bezpieczeństwo to sprawa drugorzędna .
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:41
Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki
Autor komentarza: Mariusz
Treść komentarza: Witam ,myślę ,że to potrzebna inwestycja ,ale żeby taki obiekt nie pozostał bez całodziennej opieki konserwatorskiej oraz porządkowej , musi być nadzór , ewentualne kamery tego nie załatwią , gratuluję dobrego pomysłu
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:25
Źródło komentarza: Łosickie Bulwary gotowe na wakacje! Oficjalnie otwarcie już wkrótce
Autor komentarza: Mirek 87 lat
Treść komentarza: On z psychiatryka uciekał tym ałdi czy co ? Kto normalny wyprzedza kolumnę pojazdów ?
Data dodania komentarza: 25.06.2026, 19:45
Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze