Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 23:45
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Bialski szpital znowu w czołówce

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej został uznany za najlepszy szpital w województwie lubelskim wg rankingu „Bezpieczny Szpital", zorganizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia we współpracy z dziennikiem „Rzeczpospolita”. 
Biała Podlaska: Bialski szpital znowu w czołówce

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny zajął 5. miejsce w kraju i 1. w województwie lubelskim rankingu „Bezpieczny Szpital". Jak informuje rzecznik Magdalena Us, bialski szpital od wielu lat osiąga dodatni wynik finansowy, jednocześnie inwestując w nowe rozwiązania poprawiające poziom leczenia. 

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 29 grudnia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pacjent 30.12.2020 09:18
Co roku to samo, wynik finansowy, estetyka, leżą u podstaw rankingu . Porozmawiajcie jednak z byłymi pacjentami tej placówki by się przekonać, że poziom leczenia jest skandaliczny. Oszczędności w procedurach, słabiutki poziom wiedzy lekarskiej powoduje, że kto może kieruje się na leczenie do innej placówki.

Czyżby 27.05.2021 22:14
Z większością byłych pacjentów raczej ciężko będzie porozmawiać

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama