Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 08:18
Reklama
Reklama

Gmina Biała Podlaska: Ścieżka tuż tuż

Ruszyła budowa ścieżki rowerowo-pieszej nad Krzną na terenie Porosiuk. To jeden z elementów projektu rozwoju doliny Krzny, realizowanego na terenie miasta i gminy Biała Podlaska. Gmina ze swojego budżetu wyłożyła na ten cel 800 tys. złotych.
Gmina Biała Podlaska: Ścieżka tuż tuż

Autor: Małgorzata Mieńko MM Projekt

- Ścieżka jest elementem projektu o nazwie „Wykorzystanie walorów przyrodniczych doliny Krzny do celów edukacyjnych i turystycznych”, realizowanego na terenie gmin wiejskiej i miejskiej Biała Podlaska. Wpisuje się też w założenia Zintegrowanej Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska. Ścieżka rozpoczynać się będzie w Porosiukach, tuż przy stanicy, a kończyć na terenie miasta – informuje wójt Wiesław Panasiuk. Przy stanicy powstanie też miejsce rekreacji dla mieszkańców, staną tam m.in. ławki i wiaty. (...)

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 9 marca


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wieta rozumieta 12.03.2021 13:49
Początek ścieżki jest w Białej na ul. Zamkowej a koniec w Porosiukach. Wystarczy zapoznać się z dokumentami przetargowymi , no ale .....

Marek 11.03.2021 22:11
To jest jeden z powodów żeby Porosiuki były dzielnica Białej Podlaskiej.

Warjat 11.03.2021 12:30
Super! Takie koncepcje mogą mieć tylko platformerskie dzbany. Jest już utwardzona ścieżka rowerowa przez łąki, teraz będzie przez las a osiedle Pieńki będzie torem do motocrossa... Właściwie to już jest...tylko "pijar", reklamę trzeba zrobić odpowiednią...

Cyklista 11.03.2021 10:04
Czy ścieżka będzie oświetlona? Kto będzie ją odśnieżał i ile będzie kosztowało jej utrzymanie, kto poniesie koszty?

jjo 11.03.2021 13:16
jestem przeciwny odśnieżaniu , Zimą to jadą dwa rowery na krzyż . Dla jednego , czy nawet czterech kolaży odśnieżać ? Bez przesady. Sprzątanie , usuwanie chwastów to co innego. Oświetlenie ledowe nie jest drogie w utrzymaniu. Budowa oświetlenia to już są koszty ale zapewne ścieżka otrzyma dofinansowanie z UE.

Cyklista 11.03.2021 13:40
To po ch** robić "betonozę" w lesie? Jak ktoś ma ochotę pojeździć po lesie, to niech jeździ leśnymi duktami rowerem typu BMX albo "góralem" a nie szosowym. Ja rozumiem, że UE wyłoży hajs a my go zmarnujemy ale nie betonujmy lasów!

M1 11.03.2021 21:56
Chyba ty to taki typowy p0lak jesteś. Budują źle, nie budują źle. Koszty poniesiesz ty jak ja będę jeździł sobie.

Powiedzieć chciałem o tem 12.03.2021 13:53
Jak ty sobie będziesz jeździł , to gmina zamiast z moich podatków sfinansować budowę drogi asfaltowej w Pornosiukach , wyda je na utrzymanie ścieżki po której ty sobie jeździsz tam i z powrotem .

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: as Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Wypuścić !!!!! Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30 Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama