Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:52
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Święcenie pokarmów [FILM]

Tradycyjnie w Wielką Sobotę przynosimy koszyczki z pokarmem by je poświęcić. W Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej pokarmy poświęcił misjonarz w Boliwii, ks. Jarosław Dziedzic, który obecnie przebywa na urlopie i z tego względu przyjechał do rodzinnego miasta.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

W Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej pokarmy poświęcił misjonarz w Boliwii, ks. Jarosław Dziedzic, który obecnie przebywa na urlopie i z tego względu przyjechał do rodzinnego miasta.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama