Aby już podczas tegorocznych wakacji mogło być udostępnione turystom, urzędnicy rozpoczęli przygotowania do jego utworzenia jesienią ubiegłego roku. Uzyskano zgodę wszystkich instytucji. Władze samorządowe liczyły na to, że utworzą je przedsiębiorcy prowadzący działalność nad jeziorem. Wobec ich bierności gmina sama utworzy trzecie kąpielisko. Będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami, ok. 20-30 tys. zł za sezon, gdyż na tym odcinku bezpieczeństwa wypoczywających muszą strzec dwaj ratownicy.
Reklama
REGION: Nowe kąpielisko
Już od tego sezonu letniego wczasowicze, którzy przyjadą nad Jezioro Białe, będą mieli do dyspozycji nie dwa, a trzy gminne kąpieliska. Trzecie powstanie na 90-metrowym odcinku plaży od Rusałki w stronę sosen.
- TWA
- 12.04.2021 14:21 (aktualizacja 22.08.2023 00:10)

Autor: archiwum
Data dodania:
12.04.2021 14:21
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kaes
Treść komentarza: Pozazdrościć takich niskich temperatur... Pozdrowienia z Francji!
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:07
Źródło komentarza: Pogoda na wtorek. Tropikalna noc i upalny dzień
Autor komentarza: Zachęta ?
Treść komentarza: I to ma odstraszyć ich od procederu przemytu ,,ubogacaczy,, ? Grzywna powinna być horrendalna, i areszt aż do jej spłacenia. A tak, albo znikną, albo zmienią wygląd i dokumenty, i będą robić to samo...
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:58
Źródło komentarza: Jeden pochodzi z Ukrainy, drugi z Uzbekistanu. Kurierzy migrantów skazani w Białej Podlaskiej
Autor komentarza: Joe
Treść komentarza: ja chcę już!
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:44
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Holden Caulfield
Treść komentarza: Do środy jak dobrze kojarzę
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:32
Źródło komentarza: Czy Parczew będzie miał IV ligę?
Autor komentarza: Band-up
Treść komentarza: I kto teraz zwróci kasę za zniszczenie ciężarówki ? Jeżdżą jak wariaty tymi motocyklami , wymuszają i niszczą pojazdy kierowcom . Kto za to zapłaci ???
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:12
Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze