Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 08:58
Reklama

Wybór to podstawa

Przyzwyczailiśmy się do możliwości wyboru, a im prostsze rozwiązania, tym chętniej się na nie decydujemy. Od pewnego czasu dla swojego komfortu dbamy, żeby mieć stabilny i szybki domowy Internet, wciągającą telewizję i komórkę zawsze pod ręką.

TECHNOLOGIA DLA KAŻDEGO

Światłowód, to prowadzone pod ziemią, bezpieczne i ekologiczne medium pozwalające na dostarczenie stabilnego i niezawodnego Internetu. Dzięki niemu problemy z niestabilną telewizją i Internetem znikną, a rozrywka, praca, relaks staną się swobodne.

 

ODPOWIEDZ NA KILKA PYTAŃ

Czy zdarzyło Ci się skakać po kanałach w poszukiwaniu czegoś ciekawego? A może płacisz za kilkaset kanałów, których nikt nie ogląda?

Czy Twój Internet nie działa lub jest bardzo wolny, a telewizja „śnieży” w trakcie złej pogody? A może Internet w komórce nie wystarcza do końca miesiąca?

Czy dzieci proponują rozmowy z kamerką, żeby zobaczyć co u Ciebie? A może dostajesz mnóstwo zdjęć wnuków i dzięki temu jesteś na bieżąco z ważnymi wydarzeniami w rodzinie?

Jeśli chociaż jedna odpowiedź brzmi „TAK”, zapraszamy Cię do świata INEA.

TY JESTEŚ SZEFEM W INEA

Mamy coś specjalnie dla Ciebie, szefie! W INEA do Internetu nawet rok telewizji za darmo. A do tego telefonia komórkowa z 20GB Internetu do pół roku za 0 zł.

Duży pakiet Internetu w komórce pozwoli na rozmowy z kamerką z wnukami, a nielimitowane rozmowy i wiadomości pozwolą na kontakt z bliskimi i znajomymi.

Usługi światłowodowe od INEA to także telewizja HIWAY w jakości 4K z funkcjami, bez których nie wyobrażamy już sobie telewizji:

  • cofaj, włączaj od początku, przewijaj, zatrzymuj i oglądaj programy nawet sprzed 7 dni,
  • wybieraj paczki kanałów , które włączysz i wyłączysz w trakcie umowy, kiedy chcesz. Decyduj, co oglądasz i za co płacisz.

Ty jesteś szefem w INEA, dlatego możesz dowolnie dopasować usługi do swoich oczekiwań. Od teraz dajemy Ci możliwość skorzystania z wielu promocji i łączenia ich ze sobą. Sprawdź nas na inea.pl

Zamów bez wychodzenia z domu: 61 222 22 88 lub na LiveChat na inea.pl + powyższe ikony


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama