Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 12:16
Reklama

Gmina Sosnówka: Przedszkolaki nagrodzone za wielkie sprzątanie

Kwietniowa akcja "Wielkie sprzątanie w gminie Sosnówka" okazała się wielkim sukcesem dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci. Dlatego wójt Marcin Babkiewicz i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury odwiedzili przedszkolaków i podziękowali za ich trud. 
Gmina Sosnówka: Przedszkolaki nagrodzone za wielkie sprzątanie
Autor: fot. GOK Sosnówka

– Z okazji Dnia Ziemi, który obchodziliśmy 22 kwietnia, zaprosiliśmy naszych mieszkańców do akcji sprzątania gminy. Zgłosiły się także najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, czyli dzieci z oddziałów i punktów przedszkolnych w Sosnówce i Motwicy. Dlatego z panem wójtem udaliśmy się do placówek, by wręczyć dzieciom drobne upominki za udział i ogromne zaangażowanie w akcję - opowiada dyrektor GOK w Sosnówce Jolanta Mikulska. – Serdecznie dziękujemy dyrekcji szkół oraz paniom przedszkolankom, które nadzorowały sprzątanie najbliższego otoczenia i sporządziły dokumentację fotograficzną z wydarzenia – dodaje.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RyszardTreść komentarza: Chyba kogoś przy wręczaniu Zasłużony dla Koła Bialczan złośliwie pominięto !!! To nie powinno się zdarzyć !!!Data dodania komentarza: 03.10.2022, 20:13Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: BialaninTreść komentarza: Jeśli mieszkańcy naszego miasta to bialanie to nazwa Koło Bialczan jest chyba nieaktualna.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieci
Reklama
Reklama
Reklama