Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 lutego 2026 01:46
Reklama
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Nie zabierajcie nam poczty!

Oddział Urzędu Pocztowego nr 6 w Białej Podlaskiej miał zostać przekształcony w filię, co oznaczało, iż w instytucji znajdowałoby się tylko jedno stanowisko do odbioru paczek czy załatwiania innych spraw. Mieszkańcy osiedla Piastowskiego, gdzie znajduje się placówka złożyli podpisy pod petycją, która przesłali m.in. do posła Dariusza Stefaniuka. Polityk podjął się interwencji, dzięki czemu poczta na ul. Warszawskiej 12 dalej będzie funkcjonować w niezmienionej formie.
Biała Podlaska: Nie zabierajcie nam poczty!

Autor: fot. Anna Chodyka

Dariusz Stefaniuk poseł (PiS) zorganizował briefing przed budynkiem poczty przy ul. Warszawskiej 12, by poinformować media, iż oddział miał być przekształcony w filię.

- Zgłosili się do mnie pracownicy poczty z podpisami mieszkańców osiedla Piastowskiego, gdzie oddział poczty się mieści. Mieszkają tutaj osoby starsze, gdyż jest to jedno z pierwszych osiedli wybudowanych w Białej Podlaskiej. Poczta była tutaj od zawsze. Rozmawiałem z naczelniczką poczty, chcąc się dowiedzieć czy oddział nie jest w stanie poradzić sobie finansowo. Okazało się, że obroty są porównywalne do tych na poczcie w Terespolu, więc nie ma podtekstu jeśli chodzi o finanse – podkreślił poseł. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 20 lipca


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Stefcio 20.07.2021 16:59
Ja proponuję powrót AGATKI... jak było kiedyś, a było WSPANIALE !!!!!

jim 20.07.2021 15:30
proponuje zmienic nazwe tej martwej instytucji na dewocjonalia

Bredzisław 20.07.2021 10:13
Co wy bredzicie? Na Al. Tysiąclecia 35 już dawno przekształcono Urząd Pocztowy Biała Podlaska 4 w Filię Urzędu Pocztowego Biała Podlaska 1 i nic się nie zmieniło dla klientów placówki. Oczywiście nie ma już biurokratycznego Naczelnika UP i całej jego obsługi i pewnie o stołeczki w tym przypadku chodzi, wszak poseł Darjusz słynie z załatwiania ciepłych posadek w państwowych instytucjach.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: XxxTreść komentarza: Czy klub jest oficjalnie zarejestrowany czy tylko grupa ludzi wymyśliła sobie że to 'klub' i przygarnia kasę od sponsorów? Bo jak takie wiadomości poszły już w świat to urząd skarbowy chętnie tym się zainteresuje! Sponsoring to już działalność gospodarczą więc konieczna rejestracja w KRS!Data dodania komentarza: 18.02.2026, 18:17Źródło komentarza: Chcą iść w ślady Ratajskiego [GALERIA ZDJĘĆ]Autor komentarza: JerzyTreść komentarza: A ile świadków musiało zejść z tego świata. Novichok to częste narzędzie w rękach tych biznesmenow. Udar, kalectwo, agonia. Dziś przemyt papierosów jutro głowice , bo szlaki przetarte i się da. Za mało ABW w tym rejonie.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 17:22Źródło komentarza: Gigantyczny przemyt przez Terespol. Dawali „w łapę” celnikomAutor komentarza: RadnyTreść komentarza: Prywatny folwark sie tworzy. Calkiem.przypadkiem nowy przewodniczacy jest pracownikiem wojta firmy. Radni miali byc glosem ludzi ze swoich rejonowData dodania komentarza: 18.02.2026, 16:07Źródło komentarza: Janów Podlaski. Odwołali przewodniczącą miejskiej radyAutor komentarza: Króluj nam ChrysteTreść komentarza: Powinni patusa wykastrować. Skuć kajdankami, wykastrować na żywca i powiedzieć że sam sobie jaka wygryzł pod wpływem tych prochów, których się nażarł. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 12:24Źródło komentarza: Lubleskie. Nocna demolka przed komendą w BiłgorajuAutor komentarza: Wujek DariuszTreść komentarza: Natychmiastowe oszczędności wygeneruje odłączenie prądu od tych latarni. Nie rozumiem dlaczego mieszkańcy miasta mają płacić za oświetlenie i utrzymanie drogi krajowej ale już zyski z mandatów i grzywien złupionych na tej samej drodze przytula Skarb Państwa.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 11:10Źródło komentarza: Uwaga na utrudnienia! Rusza wymiana oświetlenia na obwodnicy Białej Podlaskiej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama