Dariusz Stefaniuk poseł (PiS) zorganizował briefing przed budynkiem poczty przy ul. Warszawskiej 12, by poinformować media, iż oddział miał być przekształcony w filię.
- Zgłosili się do mnie pracownicy poczty z podpisami mieszkańców osiedla Piastowskiego, gdzie oddział poczty się mieści. Mieszkają tutaj osoby starsze, gdyż jest to jedno z pierwszych osiedli wybudowanych w Białej Podlaskiej. Poczta była tutaj od zawsze. Rozmawiałem z naczelniczką poczty, chcąc się dowiedzieć czy oddział nie jest w stanie poradzić sobie finansowo. Okazało się, że obroty są porównywalne do tych na poczcie w Terespolu, więc nie ma podtekstu jeśli chodzi o finanse – podkreślił poseł. (...)
Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 20 lipca



Napisz komentarz
Komentarze