Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 08:56
Reklama

Nieprzytomna kobieta i ludzki szkielet w mieszkaniu

Terespolscy policjanci zostali wezwani do nocnej interwencji. Otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Terespol 58-letnia kobieta może potrzebować pomocy. Informacje się potwierdziły, bo funkcjonariusze znaleźli nieprzytomną 58-latkę. W mieszkaniu dokonali również makabrycznego odkrycia, bo w jednym z pokoi znaleźli ludzki szkielet. Sprawą zajęła się prokuratura.
Nieprzytomna kobieta i ludzki szkielet w mieszkaniu
Autor: fot. Archiwum

We wtorek, 20 lipca, po godzinie 1.00 w nocy  na terespolski komisariat zadzwoniła kobieta, którą niepokoił brak kontaktu z jej matką. Okazało się, że zgłaszająca mieszka za granicą, a jej 58-letniae matka ma problemy ze zdrowiem. Stąd zaniepokojenie kobiety. Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres na terenie gminy Terespol. Na miejscu zastali zamknięte drzwi. Z pomocą strażaków weszli do mieszkania, gdzie znaleźli nieprzytomną 58-latkę.Kobieta trafiła do szpitala.

Podczas interwencji policjanci dokonali również makabrycznego odkrycia, bowiem w jednym  z pokoi ujawnili ludzki szkielet. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że z 58-latką zamieszkiwała jej matka. Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego zwłoki zostały zabezpieczone celem dalszych badań.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Polka 20.07.2021 17:21
Babcia zmarła a mamuśka emeryturkę ciągneła...

czyt 21.07.2021 19:01
Babkę ZJADŁA. Co ta córka, nie była dopuszczana? Są takie przypadki, dalekich dojazdów, nawet, po reke królewny.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama