Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 08:36
Reklama

W niedzielę akcja "Szczepienia z Parafią"

Już w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia, odbędzie się akcja pod hasłem "Szczepienia z Parafią". Będzie można się zaszczepić jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson przeciwko Covid-19. Do udziału w akcji zachęcają prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz ksiądz dziekan Marian Daniluk.
W niedzielę akcja "Szczepienia z Parafią"
Autor: fot. Archiwum

Każdy, kto jeszcze się nie zaszczepił, będzie miał taką okazję podczas niedzielnej akcji, 1 sierpnia, pod hasłem "Szczepienia z Parafią". To wspólna inicjatywa Urzędu Miasta Biała Podlaska oraz Parafii pw. Parafii pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej. 

W niedzielę, 1 sierpnia, w godz. 8.00-14.00 na parkingu za budynkiem Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej będzie ustawiony „Szczepieniobus”, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson bez wcześniejszej rejestracji. Medyczną stronę działań zabezpieczają pracownicy NZOZ T-Med. w Białej Podlaskiej.

Aby uzyskać szczepienie wystarczy okazać dokument potwierdzający tożsamość, przejść kwalifikację i przyjąć szczepionkę. Po jej przyjęciu, każda osoba zaszczepiona otrzyma Unijny Certyfikat COVID.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
K. 29.07.2021 21:51
http://www.parafianabrzeskiej.pl/aktualnosci/parafia/75250/oswiadczenie

Wikary 29.07.2021 13:30
Przychodźcie owieczki bo Wasz Pasterz już wziął po 30 srebrników od zaszczepionej (komórkami z abortowanych nienarodzonych) sztuki... "Wszystko jest na sprzedaż i nic tego już nie zmieni, wszystko ma swą cenę, nawet jeśli w to nie wierzysz!" Szczęść Boże i Bóg zapłać!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama