Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:26
Reklama

Suknia dla miss od projektantki Agaty Dudy. "Reprezentuje przemysł drobiarski"

Miss Supernational to konkurs piękności, którego finał odbył się w ostatnią niedzielę. Reprezentującej nas Polce nie udało się zdobyć głównej nagrody, jednak jej postać wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród internautów. To wszystko za sprawą patriotycznej sukni stworzonej dla niej przez tę samą projektantkę, która ubiera Agatę Dudę.
Suknia dla miss od projektantki Agaty Dudy. "Reprezentuje przemysł drobiarski"
Autor: Screen / Youtube Miss Colombia ON

Walczyły o tytuł najpiękniejszej

W niedzielę na terenie Nowego Sącza odbyła się gala, podczas której przedstawicielki z całego świata walczyły o tytuł miss. Wśród 58 reprezentantek pojawiła się również Polka - Natalia Balicka. Pochodząca z Wielkopolski 22-latka w 2020 r. zdobyła tytuł I Wicemiss Polski, co szerzej otworzyło jej drzwi do kariery w zawodzie modelki. Teraz usłyszało o niej jeszcze więcej osób, choć w konkursie Miss Supernational nie wygrała.

Miała na sobie kurę

Natalia Balicka zdecydowała się wystąpić na gali w stroju, który miał być symbolem patriotyzmu. W nawiązaniu do narodowych barw, dziewczyna założyła czerwoną suknię, której białym elementem był gorset przypominający orła. Jeszcze w czasie trwania transmisji z konkursu piękności, internauci zaczęli udostępniać zdjęcia i zrzuty ekranu przedstawiające kreację Wielkopolanki. Niektórzy ocenili nawet, że nietypowy strój przypomina kurę. Złośliwi komentowali, że uczestniczka imprezy „promuje branżę drobiarską”.

 

Projektantka tworzy dla żony prezydenta

Autorką kreacji przygotowanej dla Natalii Balickiej jest Ela Piorun, która odpowiada również za garderobę pierwszej damy.

„Cały czas szukam nowych pomysłów, ale to bardziej tkanina mówi mi, co mogę z nią zrobić, to ona nadaje ton. W szyciu na miarę zaczynamy od tego, że klient akceptuje próbkę tkaniny, na tej podstawie szyjemy projekty i gdy chcemy je urozmaicić, by fajnie wyglądały, znów przedstawiamy kilka propozycji i zazwyczaj jedna jest zaakceptowana.” – opowiadała projektantka w jednym z wywiadów dla "Faktu".

Sukienkę uszytą na okoliczność Miss Supernational można porównać do pomysłów na skalę światową. O podobnej kreacji głośno było w 2001 r., kiedy Bjork założyła na siebie tiulowego łabędzia, jako dodatek dobierając torebkę przypominającą jajko. Magazyn „Time” okrzyknął suknię „najgorszą kreacją Oscarów wszech czasów".


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama