Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 03:53
Reklama
Reklama

RADZYŃ PODLASKI: Radzyńskie stowarzyszenie wyróżnione

Stowarzyszenie „Podróżnik” znalazło się wśród laureatów VIII Lubelskiego Forum NGO 2021. Wyróżnienie otrzymało w kategorii „Organizacja pozarządowa promująca trzeci sektor i Województwo Lubelskie (Mały Ambasador)”.
RADZYŃ PODLASKI: Radzyńskie stowarzyszenie wyróżnione

Prezes stowarzyszenia Robert Mazurek odbierał nagrodę z rąk wicemarszałka województwa – Zbigniewa Wojciechowskiego. Jak piszą organizatorzy: „Celem imprezy było stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz wzajemna inspiracja do dalszego działania dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów ekonomii społecznej i liderów społeczności lokalnych.”


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama