Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 21:59
Reklama

Region: Będą reprezentować nas w finale

Niedawno poznaliśmy reprezentantów powiatów bialskiego i parczewskiego, którzy wezmą udział w finale VIII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Najlepsi na etapach powiatowych otrzymali nagrody. Słowo Podlasia jest patronem medialnym wydarzenia.
Region: Będą reprezentować nas w finale
Autor: fot. Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

16 listopada odbyły się etapy powiatowe VIII Regionalnej Olimpiady Wiedzy O Zdrowiu Psychicznym, w której uczestniczy młodzież z sześciu powiatów województwa lubelskiego: powiat bialski, lubartowski, łukowski, parczewski, rycki i włodawski. Eliminacje powiatowe poprzedzone były etapem szkolnym, który odbył się 18 października.

Do etapu powiatowego w powiecie bialskim przeszło 16 spośród 79 uczniów z 6 szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat bialski, które zgłosiły się do olimpiady. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu testowego oraz wyłonieniem laureatów czuwało jury w składzie: przewodnicząca Anna Maciejczuk – psycholog z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białej Podlaskiej; Marta Bogusz – pracownik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej oraz Anna Jureczek – pracownik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 30 listopada

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama