Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 18 maja 2022 02:41
Reklama

Zapraszamy do drugiego sklepu Dealz w Siedlcach! Sprawdź gazetkę!

W piątek 19 listopada w Siedlcach odbyło się uroczyste otwarcie nowego sklepu Dealz. Nowy sklep znajduje się w Parku Handlowym Multibox, przy ulicy Sokołowskiej 115. Znajdziesz w nim znane marki w rekordowo niskich cenach!
Zapraszamy do drugiego sklepu Dealz w Siedlcach! Sprawdź gazetkę!

Głównym punktem uroczystego otwarcia było przecięcie wstęgi. Dokonała tego zastępca kierownika sklepu Sylwia Sobiesiak. – Podczas wydarzenia 100 pierwszych klientów otrzymało vouchery na zakupy. Klienci mieli również możliwość skosztowania naszych produktów przy stoliku degustacyjnym – mówi kierownik sklepu Karolina Wróbel.

Sprawdź gazetkę na https://dealz.pl/aktualna-oferta/#siedlce3111_1

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Dealz inspiracje czerpie z brytyjskiej sieci dyskontów Poundland, jednakże swoją ofertę asortymentową dostosowała do polskiego rynku, sprzedając produkty od zagranicznych oraz lokalnych dostawców. Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 100. W Siedlcach został otworzony już drugi sklep.

W Dealz w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 115 znajdziesz znane marki w rekordowo niskich cenach – m.in. Doritos, Maltesers, Cadbury, Reese's, TRESemmé, Softlan i wiele innych marek spożywczych i drogeryjnych. – Zapewniamy także szeroki wybór artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi czy produktów dla zwierząt! Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! dodaje z-ca kierownika.

Sklep Dealz przy ul. Sokołowskiej 115 w Siedlcach otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-20.30. Wszystkie promocje i oferty dostępne w ramach otwarcia są dostępne w gazetce na stronie https://dealz.pl/aktualna-oferta/#siedlce3111_1 oraz w formie fizycznej w sklepie.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 17.05.2022, 18:50Źródło komentarza: Wypadek na skrzyżowaniu. Zderzyły się dwa audi.Autor komentarza: NataliaTreść komentarza: Dieta pudełkowa to bardzo wygodna sprawa. Sama zamawiam sobie pudełka z cateringu dietetycznego Blue z Mokobód. Fajnie, że nie trzeba gotować ani robić zakupów tylko jedzonko jest codziennie pod drzwiami ;)Data dodania komentarza: 16.05.2022, 14:18Źródło komentarza: Dieta pudełkowa - zdrowa, smaczna i bezpiecznaAutor komentarza: czytTreść komentarza: Reklamujecie, zajeżdżam w południe, a tam nic nie ma. Może Pchły tylko. No i Wasza strona (i nie tylko) klikam by otworzyć nową kartę, a od razu się otwiera: mam dalej już nie oglądać Słowa. Jak sobie Chcecie - to Wasz Kod (html) - kto zbytnio szmydki, ten sam sobie, może zaszkodzić.Data dodania komentarza: 14.05.2022, 15:23Źródło komentarza: Masz stare przedmioty, których już nie używasz? Chcesz kupić unikat? Przyjdź na pchli targAutor komentarza: czytTreść komentarza: Ukraińców? Ukrainą - -władze, to tam mają po 3 paszporty. Karabinem po polu, a co Dżondery się popsuły, czy daliście ukraść? Państwo niepodległe, to nie jest Pelargonia.Data dodania komentarza: 14.05.2022, 15:20Źródło komentarza: Ed Sheeran i Bono wspierają Ukrainę. Zobacz i posłuchaj!Autor komentarza: MłodyTreść komentarza: książka: Robert Lewandowski. Nienasycony - Paweł WilkowiczData dodania komentarza: 14.05.2022, 09:12Źródło komentarza: Robert Lewandowski odchodzi z Bayernu. Jaką koszulkę założy?
Reklama