Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:46
Reklama

Zapraszamy do drugiego sklepu Dealz w Siedlcach! Sprawdź gazetkę!

W piątek 19 listopada w Siedlcach odbyło się uroczyste otwarcie nowego sklepu Dealz. Nowy sklep znajduje się w Parku Handlowym Multibox, przy ulicy Sokołowskiej 115. Znajdziesz w nim znane marki w rekordowo niskich cenach!
Zapraszamy do drugiego sklepu Dealz w Siedlcach! Sprawdź gazetkę!

Głównym punktem uroczystego otwarcia było przecięcie wstęgi. Dokonała tego zastępca kierownika sklepu Sylwia Sobiesiak. – Podczas wydarzenia 100 pierwszych klientów otrzymało vouchery na zakupy. Klienci mieli również możliwość skosztowania naszych produktów przy stoliku degustacyjnym – mówi kierownik sklepu Karolina Wróbel.

Sprawdź gazetkę na https://dealz.pl/aktualna-oferta/#siedlce3111_1

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Dealz inspiracje czerpie z brytyjskiej sieci dyskontów Poundland, jednakże swoją ofertę asortymentową dostosowała do polskiego rynku, sprzedając produkty od zagranicznych oraz lokalnych dostawców. Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 100. W Siedlcach został otworzony już drugi sklep.

W Dealz w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 115 znajdziesz znane marki w rekordowo niskich cenach – m.in. Doritos, Maltesers, Cadbury, Reese's, TRESemmé, Softlan i wiele innych marek spożywczych i drogeryjnych. – Zapewniamy także szeroki wybór artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi czy produktów dla zwierząt! Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! dodaje z-ca kierownika.

Sklep Dealz przy ul. Sokołowskiej 115 w Siedlcach otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-20.30. Wszystkie promocje i oferty dostępne w ramach otwarcia są dostępne w gazetce na stronie https://dealz.pl/aktualna-oferta/#siedlce3111_1 oraz w formie fizycznej w sklepie.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama