Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 17:26
Reklama

Oto najpiękniejsza siedziba św. Mikołaja

Siedziba św. Mikołaja, ma teraz nowy adres. To Koszoły nr 40 w gminie Łomazy. Będzie można ją odwiedzać przez cały rok. W sali przystrojonej świątecznymi dekoracjami nie brakuje choinek, elfów czy sań, którymi podróżuje święty, specjalizujący się w rozdawaniu prezentów.
Oto najpiękniejsza siedziba św. Mikołaja
Autor: Zdjęcia: Krzysztof Chodyka

Założenie siedziby św. Mikołaja, to inicjatywa Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Tłoka, które od kilku lat użytkuje budynek w Koszołach, w gminie Łomazy. -  W czasie przeprowadzki znaleźliśmy w budynku dawnej szkoły pastorał św. Mikołaja, więc poszliśmy za ciosem i postanowiliśmy stworzyć całoroczną siedzibę św. Mikołaja – mówi prezes Stowarzyszenia Tłoka Cezary Nowogrodzki.

Miejsce powstało wysiłkiem członków Stowarzyszenia Tłoka, mieszkańców Koszoł oraz uczestników Klubu Integracji Społecznej.

Najpiękniejsza siedziba w kraju

 - Przygotowaliśmy dla dzieci miejsce, w którym będziemy opowiadać o św. Mikołaju – tym prawdziwym, ale też o tym, który w czerwonym kubraczku nawiedza dzieci w święta. Chcemy sprawiać radość dzieciom, stąd jest ten pomysł. Pragniemy by odwiedzały nas cały rok. Nie tylko maluchy z naszego regionu, ale też spoza niego – zaznacza Cezary Nowogrodzki. Pomieszczenia w siedzibie św. Mikołaja są ozdobione choinkami i dekoracjami świątecznymi. 

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 7 grudniaOceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama