Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 01:40
Reklama

Zespół Szkół w Małaszewiczach z prestiżową nagrodą

Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach 9 grudnia uczestniczył w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży kolejowej – V Konferencji Kultury Bezpieczeństwa. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Urząd Transportu Kolejowego, a ZS dostał główną nagrodę w konkursie "Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym".
Zespół Szkół w Małaszewiczach z prestiżową nagrodą
Autor: fot. SP Małaszewicze

Konferencja ta to nie tylko debata oraz wymiana doświadczeń. W ramach przedsięwzięcia rozstrzygnięto konkurs „Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”, do którego ZS w Małaszwiczach zgłosił swoją zeszłoroczną aktywność – Międzyszkolny Konkurs Ambasadorzy Bezpieczeństwa Kolejowego, który zorganizował we współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacja dla Rozwoju Kolei. Jakże dużym zaskoczeniem dla szkoły było uznanie i docenienie właśnie tej działalność przez Kapitułę Konkursu! Co więcej, nie było to zwykłe wyróżnienie a nagroda główna w kategorii „Czynnik ludzki – edukacja”.

Warto zaznaczyć, że wśród wszystkich wyróżnionych i laureatów ZS w Małaszewiczach był jedyną szkołą, co jest niewątpliwie dodatkową nobilitacją. Nagrodę z rąk prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, dr-a inż. Ignacego Góry, odebrała nauczycielka Małgorzata Trębicka-Żuk.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 4 stycznia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama