Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 grudnia 2025 08:18
Reklama
Reklama

Wisznice: Ośrodek kultury z nowym sprzętem

Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach ma 6 nowych laptopów. To nagroda za udział w projekcie "Sieć na kulturę". 
Wisznice: Ośrodek kultury z nowym sprzętem

Autor: fot. GOKiO w Wisznicach

– Sprzęt otrzymaliśmy od Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w Warszawie. Jest to nagroda za udział w projekcie "Sieć na kulturę", w ramach którego kształciliśmy się i rozwijaliśmy kompetencje cyfrowe na zaawansowanym poziomie – wyjaśnia dyrektor Elżbieta Sokołowska.

Przedsięwzięcie miało na celu podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury. W tym celu organizowane były szkolenia i udostępniony został materiał edukacyjny.

Uczestnicy mieli możliwość wyboru tematu szkolenia. Natomiast młodzież uczestniczyła w atrakcyjnych i bezpłatnych warsztatach online. W gminie Wisznice w szkoleniu wzięło udział 9 osób. Wszystkie otrzymały certyfikaty. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaZamów prenumeratę tygodnika Słowo Podlasia na 2026 rok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama