Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 13:21
Reklama
Reklama

Zwycięstwa czwartoligowych piłkarzy Huraganu i Lutni [GALERIA]

Na inaugurację wiosennych rozgrywek w czwartej lidze lubelskiej zwycięstwa odnieśli piłkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski i Lutni Piszczac.
Zwycięstwa czwartoligowych piłkarzy Huraganu i Lutni [GALERIA]
Aristotelis Zogkos (z prawej) strzelił jedną z bramek dla Huraganu

Autor: Fot. Bartosz Jakubowicz

Huragan Międzyrzec Podlaski - Górnik II Łęczna 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Konaszewski 10, 2:0 Aristotelis Zogkos 60.

Huragan: Alfimov – Grochowski (82 Weręgowski), Konaszewski, Panasiuk (86 Warda), Komar, Łęcki (82 Felczak), Sobolewski, Lukhanin (74 Czumer), Radziszewski, Łukanowski, Zogkos (80 Pakuła).

Żółte kartki: Łęcki, Radziszewski (Huragan). 

Drużyny na boisko wyszły z ukraińską flagą, by zaprezentować swoją solidarność z narodem ukraińskim. Liderujący w tabeli grupy 1 gospodarze szybko objęli prowadzenie, po strzale z bliska Mateusza Konaszewskiego. Drugą bramkę zdobył już po przerwie Aristotelis Zogkos, po zespołowej akcji trafiając z pola karnego. – Nasze doświadczenie wzięło górę – komentuje strzelec jednej z bramek, Mateusz Konaszewski. – Jesteśmy dobrze przygotowani do rozgrywek, chcielibyśmy w tych ostatnich meczach w grupie 1 zgarnąć komplet punktów. Potem czeka nas już walka w grupie mistrzowskiej. 

Włodawianka Włodawa - Lutnia Piszczac 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Piotr Krzewski 11.

Lutnia: Kasperek - Szabat, Artymiuk (89 Kurowski), Skrodziuk, Zabielski (85 Rombek), Piątkowski, Giś, Całka, Czarnecki, Krzewski (75 Matycz, 85 Magier), Tuttas.

Czerwone kartki: Pastukh (Włodawianka, 74 min., za drugą żółtą), Borcon (Włodawianka, 90 min., za drugą żółtą). Żółte kartki: Pastukh, Borcon, Błaszczuk, Bartnik (Włodawianka), Szabat, Magier (Lutnia).

Jedyny gol w meczu padł po tym, jak Jakub Giś przejął piłkę w środku pola i podał do Jakuba Krzewskiego, a ten z 16 metrów przelobował bramkarza Włodawianki. Okazji do strzelenia bramek walczący o utrzymanie w czwartej lidze goście mieli więcej, ale najważniejsze były trzy punkty. – Nie ważne są teraz „ozdobniki”, tylko punkty. Siła ognia z przodu jest u nas duża, trzeba tylko jeszcze lepiej się zgrać, bo jest sporo nowych zawodników. Na meczu z Włodawianką byli także nasi prezesi - mówi Przemysław Skrodziuk, piłkarz i drugi trener Lutni.

W innych meczach 19. kolejki, grupa 1: Motor II Lublin - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:0, Lewart Lubartów - Orlęta Łuków 4:0, Opolanin Opole Lubelskie - POM Iskra Piotrowice 2:0, Lublinianka Lublin - Powiślak Końskowola 4:0.

W następnej kolejce, 26-27 marca: Włodawianka Włodawa - Huragan Międzyrzec Podlaski, 26 marca godzina 16, Orlęta Łuków - Lutnia Piszczac, 26 marca godzina 15, Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka Lublin, Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie, POM Iskra Piotrowice - Lewart Lubartów, Górnik II Łęczna - Motor II Lublin.

Tabela IV ligi, grupa 1

1. Huragan Międzyrzec Pdl.    19    45    44-21

2. Lublinianka Lublin    19    42    47-15

3. Motor II Lublin    19    40    52-23

4. Górnik II Łęczna    19    35    37-21

5. Opolanin Opole Lub.    19    26    25-26

6. Powiślak Końskowola    19    25    35-35

7. Iskra Piotrowice    19    23    20-34

8. Orlęta Łuków    19    22    26-36

9. Lewart Lubartów    19    20    20-24

10. Sparta Rejowiec Fab.    19    20    15-26

11. Włodawianka Włodawa    19    13    15-52

12. Lutnia Piszczac    19    12    16-39

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama