Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 24 marca 2026 19:48
Reklama
Reklama
Reklama

Zwycięstwa czwartoligowych piłkarzy Huraganu i Lutni [GALERIA]

Na inaugurację wiosennych rozgrywek w czwartej lidze lubelskiej zwycięstwa odnieśli piłkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski i Lutni Piszczac.
Zwycięstwa czwartoligowych piłkarzy Huraganu i Lutni [GALERIA]
Aristotelis Zogkos (z prawej) strzelił jedną z bramek dla Huraganu

Autor: Fot. Bartosz Jakubowicz

Huragan Międzyrzec Podlaski - Górnik II Łęczna 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Konaszewski 10, 2:0 Aristotelis Zogkos 60.

Huragan: Alfimov – Grochowski (82 Weręgowski), Konaszewski, Panasiuk (86 Warda), Komar, Łęcki (82 Felczak), Sobolewski, Lukhanin (74 Czumer), Radziszewski, Łukanowski, Zogkos (80 Pakuła).

Żółte kartki: Łęcki, Radziszewski (Huragan). 

Drużyny na boisko wyszły z ukraińską flagą, by zaprezentować swoją solidarność z narodem ukraińskim. Liderujący w tabeli grupy 1 gospodarze szybko objęli prowadzenie, po strzale z bliska Mateusza Konaszewskiego. Drugą bramkę zdobył już po przerwie Aristotelis Zogkos, po zespołowej akcji trafiając z pola karnego. – Nasze doświadczenie wzięło górę – komentuje strzelec jednej z bramek, Mateusz Konaszewski. – Jesteśmy dobrze przygotowani do rozgrywek, chcielibyśmy w tych ostatnich meczach w grupie 1 zgarnąć komplet punktów. Potem czeka nas już walka w grupie mistrzowskiej. 

Włodawianka Włodawa - Lutnia Piszczac 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Piotr Krzewski 11.

Lutnia: Kasperek - Szabat, Artymiuk (89 Kurowski), Skrodziuk, Zabielski (85 Rombek), Piątkowski, Giś, Całka, Czarnecki, Krzewski (75 Matycz, 85 Magier), Tuttas.

Czerwone kartki: Pastukh (Włodawianka, 74 min., za drugą żółtą), Borcon (Włodawianka, 90 min., za drugą żółtą). Żółte kartki: Pastukh, Borcon, Błaszczuk, Bartnik (Włodawianka), Szabat, Magier (Lutnia).

Jedyny gol w meczu padł po tym, jak Jakub Giś przejął piłkę w środku pola i podał do Jakuba Krzewskiego, a ten z 16 metrów przelobował bramkarza Włodawianki. Okazji do strzelenia bramek walczący o utrzymanie w czwartej lidze goście mieli więcej, ale najważniejsze były trzy punkty. – Nie ważne są teraz „ozdobniki”, tylko punkty. Siła ognia z przodu jest u nas duża, trzeba tylko jeszcze lepiej się zgrać, bo jest sporo nowych zawodników. Na meczu z Włodawianką byli także nasi prezesi - mówi Przemysław Skrodziuk, piłkarz i drugi trener Lutni.

W innych meczach 19. kolejki, grupa 1: Motor II Lublin - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:0, Lewart Lubartów - Orlęta Łuków 4:0, Opolanin Opole Lubelskie - POM Iskra Piotrowice 2:0, Lublinianka Lublin - Powiślak Końskowola 4:0.

W następnej kolejce, 26-27 marca: Włodawianka Włodawa - Huragan Międzyrzec Podlaski, 26 marca godzina 16, Orlęta Łuków - Lutnia Piszczac, 26 marca godzina 15, Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka Lublin, Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie, POM Iskra Piotrowice - Lewart Lubartów, Górnik II Łęczna - Motor II Lublin.

Tabela IV ligi, grupa 1

1. Huragan Międzyrzec Pdl.    19    45    44-21

2. Lublinianka Lublin    19    42    47-15

3. Motor II Lublin    19    40    52-23

4. Górnik II Łęczna    19    35    37-21

5. Opolanin Opole Lub.    19    26    25-26

6. Powiślak Końskowola    19    25    35-35

7. Iskra Piotrowice    19    23    20-34

8. Orlęta Łuków    19    22    26-36

9. Lewart Lubartów    19    20    20-24

10. Sparta Rejowiec Fab.    19    20    15-26

11. Włodawianka Włodawa    19    13    15-52

12. Lutnia Piszczac    19    12    16-39

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: złyTreść komentarza: może i litwiniuk nie może być wybrany na następną kadencję i nic go już nie obchodzi, ale jego współpracownicy mogą, wyborcy zapamiętają im strefę płatnego parkowania, w wyborach nadejdzie odpłata. Pani wiceprezydent niech sobie daruje start - po czymś takim nie ma szans. Zresztą każdy w ramach swojej profesji się za to odpłaci, wy jesteście złośliwi to inni wobec was też będąData dodania komentarza: 24.03.2026, 14:23Źródło komentarza: Nowe wydanie Słowa Podlasia już gotowe! Sprawdźcie, o czym piszemyAutor komentarza: XxlTreść komentarza: Plastikowa lalaData dodania komentarza: 24.03.2026, 13:30Źródło komentarza: Artystka z Białej Podlaskiej z nowym singlem!Autor komentarza: czytTreść komentarza: Co z karami za osad z oczyszczalnin na polach uprawnych; to robi instytucja, miasto, nie jakiś LeszczykData dodania komentarza: 23.03.2026, 13:18Źródło komentarza: Biała Podlaska: Zapadł wyrok za wylewanie ścieków na polaAutor komentarza: face to faceTreść komentarza: Jeszcze nie raz usłyszymy donośne ,,klia-klija-klijau,, Orląt, a ser to musi być z dziurami, taki najlepszy. Brakuje mi tylko derbów okręgu w III lidze...Były emocje...Data dodania komentarza: 23.03.2026, 11:50Źródło komentarza: Niespodziewana porażkaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: Antyser ciśnie bekę z Orląt. Prawda jednak jest brutalna, że ekipa mlekiem i miodem (może mniej) opływająca jeszcze niedawno dziś ma kłopoty finansowe i jak nic się nie zmieni to faktycznie skończy jak Huragan. Środowisko piłkarskie w Radzyniu mocno się zawsze puszy i nadyma ale jak trzeb wspierać klub to często jeszcze kopie leżącego. Takie zwyczaje, niestety.Data dodania komentarza: 23.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Niespodziewana porażka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama