Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 16:35
Reklama
Reklama

Huragan lepszy od Włodawianki, jeden punkt dla Lutni

Kolejne zwycięstwo odnieśli liderujący w tabeli grupy 1 czwartej ligi lubelskiej piłkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski, tym razem wygrywając z Włodawianką we Włodawie. Jeden punkt w Łukowie w starciu z Orlętami zdobyła walcząca o utrzymanie Lutnia Piszczac.
Huragan lepszy od Włodawianki, jeden punkt dla Lutni
Piłkarze Huraganu odnieśli kolejne zwycięstwo w czwartej lidze

Autor: Fot. Bartosz Jakubowicz

Włodawianka Włodawa – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Paweł Radziszewski 14 z karnego.

Huragan: Alfimov – Grochowski, Konaszewski, Panasiuk, Komar, Łukanowski (88 Weręgowski), Czumer, Radziszewski, Łęcki (86 Siudaj), Sobolewski, Zogkos (75 Pakuła).

Goście objęli prowadzenie po tym, jak sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką jednego z zawodników Włodawianki, a „jedenastkę” pewnie wykonał Paweł Radziszewski, trafiając do siatki przy słupku. Huragan miał w tym meczu więcej szans na gole: z rzutu wolnego strzelał Paweł Komar, zablokowany został w ostatniej chwili w polu karnym Jakub Łęcki, nieznacznie pomylił się Aristotelis Zogkos. Potem z pola karnego przestrzelił Radziszewski, ten sam zawodnik miał jeszcze kilka dobrych okazji, by podwyższyć prowadzenie zespołu z Międzyrzeca Podlaskiego. Przyjezdni trafili też po raz drugi do siatki, po uderzeniu Iwo Czumera, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego i ostatecznie gol nie został uznany.  

Orlęta Łuków – Lutnia Piszczac 1:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Tuttas 27, 1:1 Mateusz Ebert 44.

Lutnia: Kasperek - Czarnecki, Szabat, Skrodziuk, Piątkowski, Całka, Artymiuk (66 Hołownia), Giś, Krzewski (46 Magier), Zabielski, Tuttas.  

Zespół z Piszczaca jako pierwszy zdobył gola, po celnym strzale z 11 metrów w długi róg Tomasza Tuttasa, a podawał Paweł Zabielski. Niestety gospodarze zdołali wyrównać jeszcze do przerwy. Okazję na bramkę w Lutni miał m. in. ponownie Tuttas, a goście domagali się także rzutu karnego, wskazując, że faulowany był Tuttas. Sędzia jednak nie zareagował.

W innych meczach 20. kolejki, grupa 1: Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka Lublin 0:4, Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie 0:1, POM Iskra Piotrowice - Lewart Lubartów 2:2, Górnik II Łęczna - Motor II Lublin 0:1.

W następnej kolejce, 2-3 kwietnia: Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta Łuków, 2 kwietnia godzina 15, Lutnia Piszczac - POM Iskra Piotrowice, 2 kwietnia godzina 12, Włodawianka Włodawa - Motor II Lublin, Górnik II Łęczna -Sparta Rejowiec Fabryczny, Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola, Opolanin Opole Lubelskie - Lublinianka Lublin.

1. Huragan Międzyrzec P.    20    48    45-21

2. Lublinianka Lublin    20    45    51-15

3. Motor II Lublin    20    43    53-23

4. Górnik II Łęczna    20    35    37-22

5. Opolanin Opole Lub.    20    29    26-26

6. Powiślak Końskowola    20    25    35-36

7. Iskra Piotrowice    20    24    22-36

8. Orlęta Łuków    20    23    27-37

9. Lewart Lubartów    20    21    22-26

10. Sparta Rejowiec Fab.    20    20    15-30

11. Lutnia Piszczac    20    13    17-40

12. Włodawianka Włodawa    20    13    15-53


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama