Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 03:09
Reklama

Prowadził kompletnie pijany. Chciał przekupić policjantki

Policjantki z radzyńskiego komisariatu zatrzymały kompletnie pijanego 45-latka. Badanie wykazało u niego niemal 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a dodatkowo miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Co więcej, próbował wręczyć funkcjonariuszkom łapówkę.
Prowadził kompletnie pijany. Chciał przekupić policjantki
45-letni mężczyzna kierował w stanie nietrzeźwym i próbował wręczyć policjantkom łapówkę
Autor: Pixabay

Do tej sytuacji doszło w poniedziałek, w miejscowości Wiski, w gminie Komarówka Podlaska. Dzielnicowe z radzyńskiej komendy zauważyły dziwnie poruszający się samochód. Wszystko wskazywało na to, że porusza się nim osoba w stanie nietrzeźwym. Funkcjonariuszki zatrzymały więc auto do kontroli. Po zatrzymaniu pojazdu, ich przypuszczenia się potwierdziły. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnym systemie, okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz ma dożywotni zakaz ich prowadzenia.

Mężczyzna próbował przekupić policjantki wręczając im 300 złotych łapówki. Policjantki zabezpieczyły pieniądze i poinformowały kierującego, że popełnił przestępstwo przekupstwa.

45-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Jechał po alkoholu. Ktoś zawiadomił policję

Czytaj także: Pijana 19-latka zderzyła się z bramą


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama