Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 03:09
Reklama

Powstaje dziewiąta Biedronka w mieście

Kolejny sklep sieci Biedronka powstaje przy ulicy Janowskiej 54. Jego otwarcie zaplanowane jest jeszcze w tym roku. Market będzie wyposażony w 4 kasy tradycyjne i 4 kasy samoobsługowe. Zatrudnienie znajdzie w nim 20 osób.
Powstaje dziewiąta Biedronka w mieście
Sieć Biedronka postanowiła w Białej Podlaskiej wybudować kolejny swój sklep. Powstaje on przy ul. Janowskiej 54
Źródło: Sieć Biedronka

Sieć Biedronka postanowiła w Białej Podlaskiej wybudować kolejny swój sklep. Do niedawna działka przy ulicy Janowskiej 54, tuż przy salonie samochodowym Hyundai – Darimex pozostawała pusta i była na sprzedaż. Teraz można tam zaobserwować zaawansowane prace budowlane. Powstaje tam bowiem kolejny market z owadem w logo. – Sklep powstaje w najnowszym koncepcie 3.0. Dla komfortu klientów podzielony zostanie na wygodne strefy: owoców, warzyw czy strefę z produktami promocyjnymi, zastosowane zostały również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Sala sprzedaży w nowym sklepie sieci Biedronka będzie miała powierzchnię 774 m. kw. – informuje Jarosław Wiadrowski, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Czytaj także: Bialczanie podpisują petycję. Miasto chce puścić tranzyt w Koncertową

Market będzie wyposażony m.in. w ladę mięsną, przy której klienci kupią wędliny, mięsa i sery na wagę. Znajdą się w nim też 4 kasy tradycyjne i 4 kasy samoobsługowe. Obok budynku zostanie wybudowany parking z 54 miejscami. 

Otwarcie nowego sklepu planowane jest na przełomie 2 i 3 kwartału tego roku. – To dziewiąty sklep sieci Biedronka, położony w Białej Podlaskiej. Znajdzie w nim zatrudnienie ok. 20 osób.  Z okazji otwarcia zostaną przygotowane specjalne promocje. O szczegółach będziemy informować bliżej terminu planowanego otwarcia – dodaje przedstawiciel sieci Biedronka.

Wykonawcą projektu jest firma AMP INVEST SP. Z O. O.

Zobacz też: Chcesz kupić mieszkanie na rynku pierwotnym? Podpowiadamy, od czego zacząć

Flaga na maszt. Radni składają petycję do prezydenta


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama