Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 00:24
Reklama

Kliknęła w link, straciła ponad 4 000 złotych

Mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego straciła ponad 4 000 złotych, po tym jak kliknęła w link ze strony, przypominającej portal firmy kurierskiej.
Kliknęła w link, straciła ponad 4 000 złotych
Okazało się, że po drugiej stronie komputera siedzi internetowy oszust
Autor: Archiwum

Do międzyrzeckiego komisariatu zgłosiła się mieszkanka miasta, informując o internetowym oszustwie. Jak się okazało, kobieta wystawiła w internecie na sprzedaż drewno. Telefonicznie skontaktowała się z nią osoba potencjalnie zainteresowana jego kupnem. Po uzgodnieniu szczegółów transakcji oszust wysłał kobiecie link, bardzo przypominający stronę firmy kurierskiej. Poszkodowana zalogowała się poprzez niego do swojego konta bankowego. Po tym, sprawca wypłacił z jej konta ponad 4 000 złotych. Wtedy oszust natychmiast zablokował połączenia od pokrzywdzonej. Kiedy kobieta zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa, sprawę zgłosiła na policję. Teraz policja szuka internetowego przestępcy.

Policja apeluje o ostrożność w Internecie.

Czytaj także: Oszuści uderzają w czuły punkt. Nie otwieraj takich maili

Czytaj także: Oddał oszustom 80 tysięcy złotych. Zadziałała stara metoda wyłudzenia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WoloreTreść komentarza: Co za kitData dodania komentarza: 30.06.2022, 23:19Źródło komentarza: Miej energię ze słońca w zasięgu ręki z firmą PVTIMAutor komentarza: kibicTreść komentarza: Tomasz Nieścieruk, wielki szacun ! I powodzenia !Data dodania komentarza: 30.06.2022, 20:05Źródło komentarza: Tomasz Nieścieruk odchodzi z Podlasia Biała PodlaskaAutor komentarza: wioTreść komentarza: hm , coś tu nie tak. Drzewo to wciąż najtańsze paliwo. Tylko zapewne nie ma zapewnionych kierunków dostaw. Rosja już nam nie da, a zieloni Puszczy Białowieskiej nie dadzą wyciąć. Może jak będzie budowana autostrada to z wycinki pod pas drogowy coś się skombinuje. 48 tysięcy ton rocznie to sporo - a gdzie to trzymać ? Tak mniej więcej jeden kubik waży od 600 do 800 kg w zależności od rodzaju drzewa. Powiedzmy średnio 700 kg . To mniej więcej wychodzi 68500 kubików czyli klocków 1m/1m/1m . A Biała ma taki magazyn ? Gdzieś to trzeba sezonować bo niesezonowane nie spełni znów parametrów ekologicznych. Chyba inwestycja logistycznie źle zaprojektowana, pewnie stąd to cba. Oj widać nie tylko bialskie spółdzielnie się czepiają PECu. Problem jest głębszy bo kto będzie w Białej grzał. Nie ma alternatywy !!! PEC musi istnieć i musi grzać. Dlatego powiem tak : " dajcie PECOWI spokój aż do chwili gdy kaloryfery będą zimne. Potem nie będzie potrzebne CBA. ludzie sami z widłami pójdą na ul. Pokoju. Dajcie im spokój bo zagrożenie zimnymi mieszkaniami jest realne.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 14:24Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: Ja...Treść komentarza: Odejmij sobie od wypłaty pięknisiu .Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:22Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Radzę autorowi tekstu lepiej sprawdzać miejscowość o której pisze a nie wprowadzać czytelników w błąd. Wyżej wymieniony wypadek miał miejsce w Dubicy Dolnej a nie jak autor tekstu pisze Polubiczach wiejskich.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 21:20Źródło komentarza: Jeden samochód na drzewie, drugi w polu. Dwie osoby w szpitalu
Reklama