Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 26 maja 2022 06:20
Reklama
Reklama

Okradli sklep... na wózku inwalidzkim

Noc w policyjnym areszcie spędziło troje bialczan w wieku 26-35 lat. Podejrzewani są o dokonanie kradzieży sklepowej na terenie miasta. Z informacji zgłaszającego wynikało, że jedna z osób poruszała się na wózku inwalidzkim. Po zatrzymaniu całej trójki mundurowi ustalili, że wózek również został skradziony. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.
Okradli sklep... na wózku inwalidzkim
Z informacji zgłaszającego wynikało, że jedna z osób poruszała się na wózku inwalidzkim. Po zatrzymaniu całej trójki mundurowi ustalili, że wózek również został skradziony
Autor: KMP Biała Podlaska

Wczoraj około godziny 12.30 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z bialskich marketów. Łupem sprawców, którzy uciekli z miejsca zdarzenia padły produkty spożywcze, które zostały wycenione na kwotę ponad 300 złotych.

Z informacji zgłaszającego wynikało, że kradzieży dokonały trzy osoby. Dwóch mężczyzn i kobieta, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Policjanci bialskiej prewencji szybko zatrzymali osoby odpowiadające rysopisowi. Przebywały w rejonie jednego z bialskich centrów handlowych. Potwierdzili też ich tożsamość. Okazało się że są to mieszkańcy miasta  w wieku 26-35 lat.  Ujawnili przy nich również wszystkie skradzione produkty. Dodatkowo ustalili, że wózek którym poruszała się 26-latka również został skradziony tego dnia w bialskim szpitalu – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej policji.

Dodatkowo 33-latek posiadał przy sobie odzież, która jak ustali policjanci także została skradziona. Ustalili też sklep, z którego pochodzi. Skradzione produkty zostały zwrócone, natomiast cała trójka została zatrzymana do wyjaśnienia.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Uwaga kierowcy! Policja kontroluje dziś okolice przejść dla pieszych!

Została oszukana metodą „na wnuczka”. Straciła niemal 18 000 złotych


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama