Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:30
Reklama

Spotkajmy się na rodzinnej majówce w Międzylesiu

W najbliższą niedzielę czeka nas moc atrakcji podczas wydarzenia pod hasłem "Integracyjna Majówka Rodzinna". Będą występy artystyczne i cała masa atrakcji dla małych i dużych. Słowo Podlasia jest patronem medialnym wydarzenia.
Spotkajmy się na rodzinnej majówce w Międzylesiu
Podczas "Integracyjnej Majówki Rodzinnej" nie zabraknie puszczania baniek mydlanych XXL
Autor: archiwum

Wójt Gminy Tuczna oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu zapraszają na imprezę pod hasłem "Integracyjna Majówka Rodzinna". Wydarzenie odbędzie się 29 maja, początek o godz. 14:00 na placu ŚDS Międzyleś 29.

Obejrzymy bajkę "O królewnie zaklętej w żabce" w wykonaniu uczestników ŚDS w Międzylesiu, wystąpią też dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tucznej. Nie zabraknie gier i zabaw z animatorem gry oraz... mini disco! Na scenie zaprezentuje się też uczestniczka ŚDS Anna Lembowicz, reprezentanci Gminnego Ośrodka Kultury w Tucznej – zespoły "Bokiczanka" i "Tęcza" oraz Klub Seniora w Tucznej. Zaśpiewa też Janusz Pruniewicz. O godz. 17:00 zaplanowano główną atrakcję imprezy, czyli pokaz szczudlarza.

Podczas festynu najmłodsi obejrzą pokaz balonowego artysty, skorzystają z atrakcji takich jak bańki mydlane XXL, maty, chusta czy tor przeszkód. Będą też bezpłatne dmuchańce, kiermasz, warsztaty artystyczne, loteria fantowa. Przewidziano przejażdżki kucykiem oraz stoiska z lodami, watą cukrową oraz popcornem. Uczestnicy będą mogli też wziąć udział we wspólnym grillowaniu

Czytaj też: Gmina Tuczna zmodernizuje drogę i wybuduje ścieżkę rowerową

Paulinka nie ma czasu. Pomóżmy jej!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama