Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 02:27
Reklama

Międzyrzeccy taekwondziści i ich trener ze stypendiami marszałka

Czterech zawodników oraz trener z KS Taekwondo Międzyrzec Podlaski zostali docenieni przez marszałka województwa lubelskiego za swoje osiągnięcia sportowe i tym samym znaleźli się w gronie osób, które otrzymały sportowe stypendium.
Międzyrzeccy taekwondziści i ich trener ze stypendiami marszałka
Zawodnicy oraz trener z KS Taekwondo Międzyrzec Podlaski zostali stypendystami marszałka województwa lubelskiego za osiągnięcia sportowe w 2021 r.
Autor: Łukasz Frączek/UMWL

Sportowcy z Międzyrzeca Podlaskiego: Daria Myszka, Karol Majczyna, Kacper Siedlanowski i Bartłomiej Tymoszuk, oraz ich trener Mateusz Żechowski z Klubu Sportowego Taekwondo Międzyrzec Podlaski zostali stypendystami marszałka województwa lubelskiego. To nagroda za sukcesy sportowe i wyniki, które osiągali w roku 2021. 

Czterech zawodników oraz trener z KS Taekwondo Międzyrzec Podlaski zostali docenieni przez marszałka województwa lubelskiego i otrzymali stypendia sportowe.

Uroczyste wręczenie dyplomów oraz stypendiów odbyło się 18 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wyróżnionym osobiście pogratulował marszałek Jarosław Stawiarski, w którego imieniu stypendia wręczył członek zarządu Zdzisław Szwed. Stypendia otrzymały 252 osoby z 51 klubów z regionu. 

Przypomnijmy, że aby móc ubiegać się o to wyróżnienie trzeba było zdobyć miejsce medalowe w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy lub Mistrzostwach Polski w kategoriach wiekowych sportu młodzieżowego – młodzieżowców, juniorów i juniorów młodszych (kadetów) oraz seniorów do 27 lat. 

Łączna kwota przyznanych stypendiów to 900 tysięcy złotych.

Czytaj także: Izabela Paszkiewicz zajęła w Wiedniu szóste miejsce [ZDJĘCIA]

Kolejny nowy piłkarz ręczny w AZS AWF Biała Podlaska


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama