Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 03:06
Reklama

Siatkarki z I LO Biała Podlaska najlepsze w województwie

Siatkarki z I Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej triumfowały w wojewódzkim finale Licealiady w siatkówce plażowej w Świdniku. W czołówce wojewódzkich turniejów uplasowali się również nasi siatkarze.
Siatkarki z I LO Biała Podlaska najlepsze w województwie
Siatkarki z I LO w Białej Podlaskiej triumfowały w wojewódzkim finale Licealiady
Autor: Fot. Bialski Szkolny Związek Sportowy

Wyniki wojewódzkiej Licealiady dziewcząt, grupa A: ZS nr 1 Lublin - I LO Tomaszów Lubelski 2:0, I LO Tomaszów Lubelski - ZS nr 2 Kraśnik 2:0, ZS nr 1 Lublin - ZS nr 2 Kraśnik 2:0; grupa B: I LO Biała Podlaska - II LO Świdnik 2:1 (15:11, 8:15, 11:5), I LO Biała Podlaska  - II LO Puławy 2:0 (15:6, 15:6), II LO Świdnik - II LO Puławy 2:1. Mecz o 3. miejsce w turnieju: I LO Tomaszów Lubelski - II LO Świdnik 2:0. Mecz o 1. miejsce w turnieju: ZS nr 1 Lublin - I LO Biała Podlaska 0:2 (10:15, 8:15).

Kolejność: 1. I Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska (opiekun Anna Chudzik), 2. Zespół Szkół nr 1 Lublin, 3. I Liceum Ogólnokształcące Tomaszów Lubelski, 4. II Liceum Ogólnokształcące Świdnik, 5-6. Zespół Szkół nr 2 Kraśnik, II Liceum Ogólnokształcące Puławy.

Awans do następnego etapu rozgrywek zespół z I LO Biała Podlaska wywalczył w składzie: Aleksandra Charłampowicz, Gabriela Gryta, Aleksandra Kułak. 

W wojewódzkim finale Licealiady w siatkówce plażowej chłopców trzecie miejsce w turnieju w Świdniku zajęli reprezentanci IV LO Biała Podlaska, podopieczni Andrzeja Chwedoruka: Michał Ratajczak, Bartosz Mazur, Michał Mirosławski. Najlepsi okazali się siatkarze z ZS nr 1 w Kraśniku. 

Również trzecie miejsce zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej numer 6 w Białej Podlaskiej (Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk, Mateusz Gryciuk), podopieczni trenerów Marcina Szymanka i Macieja Sobieraja, w wojewódzkim finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej w Lublinie. Najlepsza była drużyna z SP Annopol.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama