Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 12:12
Reklama

Kierowca BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km, pędząc 133 km/h w terenie zabudowanym

Sześć zatrzymanych praw jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym oraz ponad 570 ujawnionych wykroczeń to efekt weekendowych działań policjantów bialskiej grupy „Speed”. Rekordzista kierując BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km pędząc 133 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem 2,5 tysiąca złotych. Konto mężczyzny „wzbogaciło się” również o 10 punktów karnych.
Kierowca BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km, pędząc 133 km/h w terenie zabudowanym
28-latek został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tysiąca złotych, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych
Autor: KMP Biała Podlaska

Podczas długiego weekendu policjanci z bialskiej grupy „Speed” prowadzili działania skierowane na ujawnianie niebezpiecznych zachowań na drodze.

– Podczas przedłużonego weekendu mundurowi ujawnili sześciu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Niechlubnym rekordzistą okazał się 28-letni kierowca BMW, który pędził  z prędkością 133 km/h. Przekraczając tę dozwoloną o 83 kilometry. Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 9.30 w miejscowości Rzeczyca. Mężczyzna przekroczył prędkość, gdyż się „zagapił” – informuje oficer prasowa bialskiej policji Barbara Salczyńska-Pyrchla.

28-latek został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tysiąca złotych, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych. W związku z popełnionym wykroczeniem mieszkaniec powiatu radzyńskiego stracił też uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące. Wszyscy kierowcy, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość, stracili prawo jazdy oraz ukarani zostali wysokimi mandatami.

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze ujawnili też ponad 570 wykroczeń popełnianych przez uczestników ruchu. 

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny bilans utonięć podczas długiego weekendu

CZYTAJ TEŻ: Dziś mogą wystąpić burze z gradem. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w tej sprawie ostrzeżenie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RyszardTreść komentarza: Chyba kogoś przy wręczaniu Zasłużony dla Koła Bialczan złośliwie pominięto !!! To nie powinno się zdarzyć !!!Data dodania komentarza: 03.10.2022, 20:13Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: BialaninTreść komentarza: Jeśli mieszkańcy naszego miasta to bialanie to nazwa Koło Bialczan jest chyba nieaktualna.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieci
Reklama
Reklama
Reklama