Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 03:34
Reklama

Kierowca BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km, pędząc 133 km/h w terenie zabudowanym

Sześć zatrzymanych praw jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym oraz ponad 570 ujawnionych wykroczeń to efekt weekendowych działań policjantów bialskiej grupy „Speed”. Rekordzista kierując BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km pędząc 133 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem 2,5 tysiąca złotych. Konto mężczyzny „wzbogaciło się” również o 10 punktów karnych.
Kierowca BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km, pędząc 133 km/h w terenie zabudowanym
28-latek został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tysiąca złotych, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych
Autor: KMP Biała Podlaska

Podczas długiego weekendu policjanci z bialskiej grupy „Speed” prowadzili działania skierowane na ujawnianie niebezpiecznych zachowań na drodze.

– Podczas przedłużonego weekendu mundurowi ujawnili sześciu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Niechlubnym rekordzistą okazał się 28-letni kierowca BMW, który pędził  z prędkością 133 km/h. Przekraczając tę dozwoloną o 83 kilometry. Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 9.30 w miejscowości Rzeczyca. Mężczyzna przekroczył prędkość, gdyż się „zagapił” – informuje oficer prasowa bialskiej policji Barbara Salczyńska-Pyrchla.

28-latek został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tysiąca złotych, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych. W związku z popełnionym wykroczeniem mieszkaniec powiatu radzyńskiego stracił też uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące. Wszyscy kierowcy, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość, stracili prawo jazdy oraz ukarani zostali wysokimi mandatami.

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze ujawnili też ponad 570 wykroczeń popełnianych przez uczestników ruchu. 

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny bilans utonięć podczas długiego weekendu

CZYTAJ TEŻ: Dziś mogą wystąpić burze z gradem. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w tej sprawie ostrzeżenie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama