Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:46
Reklama

Łosiccy policjanci apelują do wyjeżdżających na urlop

Nadchodzą wakacje, sezon urlopów i wyjazdów, dlatego łosiccy policjanci ostrzegają przed włamaniami do mieszkań, domów i obiektów działkowych.
Łosiccy policjanci apelują do wyjeżdżających na urlop
Łosicka policja przestrzega przed włamaniami i kradzieżami w okresie wakacyjnym
Autor: Pixabay

Zbliżające się wakacje to czas kiedy wyjeżdżamy na urlop i pozostawiamy swój dobytek bez ochrony. Dlatego dzielnicowy miasta Łosice spotyka się z mieszkańcami i przypomina o właściwym zabezpieczeniu domu, mieszkania, czy działki przed kradzieżami i włamaniami.

- Musimy pamiętać o kilku ważnych zasadach, aby uchronić się przed stratami: Przed wyjazdem poprośmy zaufaną osobę, aby podczas naszej nieobecności zaopiekowała się domem, mieszkaniem; nie zostawiajmy korespondencji czy ulotek w skrzynce pocztowej. Dbajmy o właściwą ochronę mieszkań i domów; sprawdźmy zamki, zabezpieczenia, oświetlenie terenu; wychodząc z domu zamykajmy drzwi i okna. Nigdy nie zostawiajmy kluczy w tzw. typowym miejscu, np. pod wycieraczką czy doniczką. Nie zostawiajmy w domu pieniędzy, czy przedmiotów wartościowych. Rozważmy ubezpieczenie nieruchomości od kradzieży. Zdjęcia z wakacji zamieszczaj w mediach społecznościowych dopiero po powrocie! - apeluje oficer prasowy łosickiej policji aspirant Nina Zaniewicz.

Czytaj także: Zakochała się w "chirurgu". Straciła 32 000 złotych

Czytaj też: Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i potrącił motocyklistę


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama