Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:36
Reklama

Alarmy bombowe w dwóch szkołach

W Społecznej Szkole Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza oraz w Szkole Podstawowej nr 6 imienia Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej, miały dziś miejsce alarmy bombowe. Ktoś przesłał wiadomości do dyrektorów tych placówek o podłożeniu bomby.
Alarmy bombowe w dwóch szkołach
Alarmy bombowe w szkołach na terenie Białej Podlaskiej okazały się na szczęście fałszywe
Autor: Pixabay

Dyrektorzy Społecznej Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza oraz Szkoły Podstawowej nr 6 imienia Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej, otrzymali wiadomości o podłożeniu bomby. Na miejscu działa policja, która została poinformowana o o zdarzeniach dzisiaj po godzinie 08.00. Jak tłumaczy oficer prasowy bialskiej policji, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, wszystkie podobne zgłoszenia są dokładnie sprawdzane przez policję, jednak akurat te alarmy okazały się na szczęście fałszywe.

Jak relacjonuje jedna z matek dziecka uczęszczającego do Społecznej Szkoły Podstawowej, dziś podczas akademii z okazji zakończenia roku szkolnego, dyrektor placówki powiadomiła wszystkich zebranych, iż otrzymała maila z informacją o podłożeniu bomby. Poinformowała dzieci, nauczycieli i zebranych rodziców, że na miejsce zostały natychmiast wezwane służby i poprosiła o zachowanie spokoju. Policja, która szybko pojawiła się na miejscu sprawdziła prawdziwość doniesienia o podłożeniu bomby, jednak nie zaleciła ewakuacji placówki. Jak przyznaje matka dziecka uczęszczającego do szkoły, wśród rodziców dało się odczuć zaniepokojenie zaistniałą sytuacją.

Czytaj także: Twierdzi, że podpalał, by widzieć co kraść. Grozi mu 15 lat więzienia

Czytaj też: Łosiccy policjanci apelują do wyjeżdżających na urlop


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama