Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:27
Reklama

Już niebawem koncert Mroza w Białej Podlaskiej. Mamy dla Was bilety!

Już 24 lipca w bialskim amfiteatrze koncert zagra Mrozu! Ten producent muzyczny, kompozytor i piosenkarz znany jest przede wszystkim z takich utworów jak "Miliony monet", "Nic do stracenia" czy ostatniego hitu "Galacticos". Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na koncert Mrozu!
Już niebawem koncert Mroza w Białej Podlaskiej. Mamy dla Was bilety!
Koncert Mroza odbędzie się 24 lipca w amfiteatrze w parku Radziwiłłów w Białej Podlaskiej. Mamy konkurs, w którym do wygrania bilety na to wydarzenie.
Źródło: Adria Art

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, tekściarz, który w swojej twórczości łączy blues, soul i rock’n’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a takie hity jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my, to kto” zna cała Polska. Już niebawem Mrozu zagra w Białej Podlaskiej! Koncert odbędzie się w niedzielę 24 lipca w amfiteatrze w parku Radziwiłłów. Bilety w cenie: 80 zł i 120 zł do kupienia na stronie www.adria-art.pl/wydarzenia/1711/koncert-mrozu-koncerty-2022

Słowo Podlasia ma dla swoich Czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na to wydarzenie! Aby o nie powalczyć, wystarczy wypełnić znajdujący się w najbliższym wydaniu kupon i dostarczyć go do sekretariatu naszej redakcji przy ul. Warszawskiej 15, do piątku 8 lipca.  Zwycięzców wybierzemy spośród autorów poprawnych i najciekawszych odpowiedzi. Drugi konkurs czekać będzie na Facebooku, śledźcie więc uważnie nasz profil!

CZYTAJ TEŻ: Kabaret Hrabi w bialskim amfiteatrze! Możecie wygrać wejściówki

PRZECZYTAJ: Spędź wakacje w bialskim muzeum! Skonstruuj latawiec albo posadź zioła


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!Autor komentarza: RealistaTreść komentarza: Każdy głupi już wie że na jesień szykują Nast koronkę 🤬🤬 Latem byli zdrowi dlaczego dzień wcześniej przed wojna na Ukrainie zawieszono srowida niema i nie było to przez głupia politykę zmarło ponad 200 tys Polaków przez PiS oczywiście jest sezon na przeziębienia Czy małpia grype już testują mają gotowa szczepionka 1) pandemia 2) Braki surowców przerwy dostaw towarów 3) zamieszki 4) Nowy rząd światowy Chcecie tego syfu??? For 55Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:26Źródło komentarza: Koronawirus wrócił. Szpitale znowu zapełniają się chorymi na COVID-19
Reklama
Reklama
Reklama