Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 08:24
Reklama

Kończą remont Nadbużanki na odcinku Kodeń – Kostomłoty

W tym roku zostanie ukończony odcinek Nadbużanki na trasie Kodeń-Kostomłoty. W sumie położone zostanie 10 km nowego asfaltu. Inwestycja została podzielona na dwie części, w najbliższych miesiącach wykonane będzie 5,5 km nawierzchni.
Kończą remont Nadbużanki na odcinku Kodeń – Kostomłoty
W najbliższym czasie nastąpi zakończenie drugiego etapu prac przy nawierzchni Nadbużanki – drogi 816 na trasie Kodeń -Kostomłoty, które kosztowało 3 mln zł
Źródło: Facebook/Gmina Kodeń

W najbliższym czasie nastąpi zakończenie drugiego etapu prac przy nawierzchni Nadbużanki – drogi 816 na trasie Kodeń Kostomłoty, które kosztowało 3 mln zł. To inwestycja Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie. Była to kontynuacja prac wykonywanych w zeszłym roku. Tym razem wykonano 5,5 km, w sumie położono 10 km nowego asfaltu. Inwestycja kosztowała w sumie ok. 5 mln zł. – Wcześniej oczywiście zabiegaliśmy o realizację tego przedsięwzięcia, więc bardzo się cieszymy, że zostało sprawnie przeprowadzone – mówi Mariusz Zańko sekretarz gminy Kodeń. 

Trwa też budowa drogi gminnej w miejscowościach Olszanki Leniuszki o dł. 0,795 km oraz modernizacja drogi gminnej Zabłocie Kodeń III Dobromyśl o dł. 0,136 km. Prowadzona jest też modernizacja drogi gminnej w miejscowościach Olszanki Leniuszki o dł. 4,150 km i budowa drogi gminnej  w miejscowości Elżbiecin o dł. 0,924 km. Realizowana jest również przebudowa dróg gminnych w Kodniu, ulic Spółdzielczej i Rynek o łącznej długości 0,4 km. Projekt w 95 proc. finansowany jest z Programu Inwestycji Strategicznych.

SPRAWDŹ: Przed nami XXII Bieg Sapiehów

PRZECZYTAJ TEŻ: Odsłonili patriotyczny mural w Kodniu


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: sdgfTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7141176?olo Black Adam Movie OnlineData dodania komentarza: 04.10.2022, 03:23Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:40Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: Ruszają wypłaty dodatku węglowego. Wiemy, kiedy będą przelewyAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: Sebastian Szymański po raz kolejny zagrał w reprezentacji Polski
Reklama
Reklama
Reklama