Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 14:44
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Ogród jak marzenie znajduje się w Antopolu

NASZ KONKURS Redakcyjne jury zadecydowało, że zwycięzcą trwającego przez ponad dwa miesiące na naszych łamach konkursu "Mam ogród jak marzenie" została Barbara Kisiel z Antopola w gminie Podedwórze. W nagrodę będzie mogła dokonać zakupów na 300 zł w Zielonej Galerii przy al. Solidarności 2 w Białej Podlaskiej.
Ogród jak marzenie znajduje się w Antopolu

Ogród pani Barbary ma ponad dwadzieścia lat, zajmuje ok. 30 arów, jest podzielony na zakątki związane z kolejnymi porami roku i wciąż udoskonalany. – To doskonałe miejsce na zło tego świata – mówi laureatka.

Drugie miejsce przyznano Krystynie i Stanisławowi Błonka, którzy postanowili ożywić i urozmaicić otoczenie jednego z bloków na os. Jagiellońskim w Białej Podlaskiej. – Praca w ogrodzie pozwala nam przenieść się w inny świat, ten "lepszy", bezstresowy, co w konsekwencji jest lekiem na wszystko – mówią osiedlowi ogrodnicy, na których czeka talon na zakupy na kwotę 200 zł.

Talon na 100 zł otrzyma Robert Abramczuk z Białej Podlaskiej, za ogród pełen pomysłów, wymagających inwencji oraz fizycznego wysiłku. – Wszystko w nim wykonałem sam, własnymi siłami, w wolnym czasie po pracy – mówi autor różnych ogrodowych kompozycji.

Talony będą do odebrania od piątku 26 sierpnia w redakcji przy ul. Warszawskiej 13 (budynek ZNP, II piętro), po godz. 10.

Wszystkim 36 uczestnikom konkursu – a szczególnie zwycięzcom – gratulujemy pięknych, efektownych ogrodów, którymi zechcieli pochwalić się na naszych łamach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama