Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:34
Reklama

Nie spodziewał się policjantów. Na stole leżała marihuana

26-latek z Białej Podlaskiej odpowie za posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu kryminalni ujawnili marihuanę, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 100 porcji tego narkotyku. Mężczyzna twierdził, że są to środki „na jego własny użytek”. O jego losie zadecyduje sąd.
Nie spodziewał się policjantów. Na stole leżała marihuana
Policjanci potwierdzili, że jest to marihuana. Wystarczyłaby do sporządzenia ponad 100 porcji dealerskich tych narkotyków
Autor: KMP Biała Podlaska

Wczoraj po południu, 20 lipca bialscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami zwalczającymi przestępczość gospodarczą weszli do mieszkania zajmowanego przez 26-latka. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać środki odurzające.

– W trakcie prowadzonych na miejscu czynności policjanci zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym. Leżały one na stole, gdyż 26-latek zupełnie nie spodziewał się wizyty policjantów. Tłumaczył im, że ujawniony susz jest jedynie na własny użytek. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to marihuana. Wystarczyłaby do sporządzenia ponad 100 porcji dealerskich tych narkotyków - przekazuje oficer prasowa bialskiej policji Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Dodaje, że nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 26-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Usłyszał też zarzut. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od mężczyzny 3 tysiące złotych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TEŻ: Podczas jazdy wyganiał z auta owady i wylądował w rowie

CZYTAJ TAKŻE: Już niebawem Dni Sławatycz! Będzie biesiada, koncerty i kiermasz


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama