Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:41
Reklama

To kierowca auta wjechał w rowerzystę na drodze krajowej nr 2

Ze wstępnych informacji, przekazanych przez policję wynikało, że to rowerzysta był winny wczorajszemu wypadkowi. Jak się jednak okazało, to 21-letni kierowca auta zawinił, wjeżdżając w prawidłowo jadącego cyklistę. Na szczęście obrażenia rowerzysty okazały się niegroźne.
  • Źródło: KMP w Białej Podlaskiej
To kierowca auta wjechał w rowerzystę na drodze krajowej nr 2
Początkowo policja przekazała, że to rowerzysta był winny wypadkowi na dk2. Jak się jednak okazało, to 21-letni kierowca auta zawinił, wjeżdżając w cyklistę
Źródło: KMP w Białej Podlaskiej

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 28 lipca około godziny 6:30, na drodze krajowej nr 2  w Białej Podlaskiej. Z aktualnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, 21-letni mieszkaniec gminy Janów Podlaski najechał na jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Wcześniej policja podawała, że to cyklista z niewiadomych przyczyn wjechał pod nadjeżdżający samochód.

Do zdarzenia doszło na utwardzonym poboczu. Choć początkowo kierowca osobówki przedstawił inny przebieg zdarzenia, twierdząc, że to rowerzysta nagle wtargnął na jezdnię, policjanci pracujący na miejscu zauważyli nieścisłości, dotyczące jego relacji. Ustalili też rzeczywisty przebieg zdarzenia. 21-latek przyznał wówczas, że najechał na mężczyznę, gdyż zagapił się bądź przysnął informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

CZYTAJ TAKŻE: Wypadek na krajowej dwójce. Rowerzysta wjechał wprost pod auto [FILM]

Rowerem kierował 71-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na szczęście nie okazały się one groźne, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 21-letni kierowca volkswagena stracił uprawnienia do kierowania. Zostanie skierowany także przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu.

CZYTAJ TAKŻE: Po zderzeniu rowerzystów, 70-letnia kobieta wylądowała w szpitalu


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama