Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 12:28
Reklama

Wezwali policjantów do kolizji, skończyło się zatrzymaniem

Policjanci z Białej Podlaskiej zostali wezwani do kolizji drogowej z udziałem kierowcy i rowerzysty. Po przybyciu na miejsce ustalili, że nie doszło do zderzenia pojazdów. Obaj uczestnicy ruchu nawzajem się jednak oskarżali. Podczas interwencji mundurowi ustalili, że cyklista jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i znaleźli przy nim marihuanę.
Wezwali policjantów do kolizji, skończyło się zatrzymaniem
Okazało się, że 49-latek jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i posiada marihuanę
Źródło: KMP w Białej Podlaskiej

Do zdarzenia doszło na ulicy Grunwaldzkiej w Białej Podlaskiej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że doszło tam do kolizji auta osobowego z rowerzystą. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że nie doszło do kontaktu samochodu z rowerem, jednak ich kierowcy nie mogli dojść do porozumienia.

Kierujący samochodem 64-latek twierdził, że rowerzysta wjechał na przejazd rowerowy, gdy on już tam był, niemal doprowadzając do zderzenia. Kierujący jednośladem był zdania, że to kierowca samochodu nie ustąpił mu pierwszeństwa. I mimo że nie doszło do kolizji i nikt nie doznał obrażeń, obie strony konfliktu nie mogły dojść do porozumienia wzywając policjantów.

CZYTAJ TEŻ: Był poszukiwany. Wpadł i miał w mieszkaniu narkotyki

– Efekt interwencji był zgoła inny od oczekiwań kierowcy jednośladu. 49-letni bialanin został zatrzymany. Okazało się bowiem, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a w plecaku ma woreczek z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania mundurowi potwierdzili, że jest to marihuana. Mężczyzna podejrzany jest również o kierowanie pod jej wpływem. Teraz o dalszym losie 49-latka zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia oficer prasowy bialskiej policji, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

PRZECZYTAJ: 35-latek był poszukiwany. Wpadł z narkotykami

 


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama