Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:38
Reklama

Plenerowy spektakl pod tytułem "Aladyn: Na ratunek światu"

Ośrodek kultury zaprasza wszystkie dzieci na spektakl plenerowy pod tytułem "Aladyn: Na ratunek światu".
Plenerowy spektakl pod tytułem "Aladyn: Na ratunek światu"
Przedstawienie odbędzie się 13 sierpnia o godz. 16:00 w parku Potockich
Autor: Plakat

Aladyn to biedny chłopak, zamieszkujący piękne, lecz bardzo zanieczyszczone królestwo. Jego ciężkie życie odmienia się za sprawą niezwykłej lampy, z której pojawia się dżin i chce spełnić jego trzy życzenia. Jednak nasz bohater zamiast bogactw i szczęścia pragnie uratować Ziemię przed nadciągającą nieuchronnie katastrofą ekologiczną (i tym samym zdobyć serce księżniczki Dżasminy).

Przedstawienie "Aladyn: na ratunek światu" to również wesoła, interaktywna zabawa z dziecięcą publicznością. Są tutaj konkursy, dużo piosenek i wspaniałej muzyki, mnóstwo humoru, barwne kostiumy i piękna scenografia. Nie można też zapominać o niewątpliwych walorach edukacyjnych tej inscenizacji. Profesjonalni aktorzy teatralni z wieloletnim doświadczeniem stanowią gwarancję udanego spektaklu i doskonałej zabawy!

Przedstawienie odbędzie się 13 sierpnia o godz. 16:00 w parku Potockich. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Aleksandra Kowalczyk, za scenografię i kostiumy Maria Maj, za muzykę i dźwięk Michał Mach. Występują: Justyna Baran, Monika Ziarko, Janusz Baran. Czas trwania to 60 minut. Wstęp wolny.

Czytaj także: Odsłonią mural na kinie i upamiętnią historyczną bitwę

Czytaj też: Bialczanie ukrywali Żydów w okresie II wojny światowej


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama