Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:30
Reklama

Nasz zawodnik wywalczył brąz w mistrzostwach Europy!

Brawa dla Olivera Jabkiewicza z GCK Kobylany, który był powołany do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów do lat 15 i wywalczył brązowy medal w dwuboju!
Nasz zawodnik wywalczył brąz w mistrzostwach Europy!
Oliver Jabkiewicz wywalczył brązowy medal mistrzostw Europy
Autor: Fot. screen

W mistrzostwach Europy do lat 15 i 17 sztangiści rywalizowali w podwarszawskim Raszynie. Jabkiewicz, który trenuje w swoim klubie pod okiem trenera Tomasza Kucia, walczył w mistrzostwach wśród młodzików w kategorii wagowej do 89 kg. Spisał się świetnie, zajmując trzecie miejsce w dwuboju, z rezultatem 210 kg (97 kg rwanie + 113 kg podrzut). Oliver zdobył też brązowy medal w rwaniu. 

Najlepszy był w kategorii 89 kg Turek Emre Kartal – 251 kg (110 kg + 141 kg), a drugie miejsce zajął jego rodak, Furkan Orhan – 248 kg (108 kg + 140 kg). 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama