Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:42
Reklama

Siatkarskie zespoły walczyły w mistrzostwach Parczewa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie był organizatorem Otwartych Mistrzostw Parczewa w Siatkówce Plażowej w Sezonie 2022.
Siatkarskie zespoły walczyły w mistrzostwach Parczewa
Siatkarskie zespoły rywalizowały w Otwartych Mistrzostwach Parczewa
Autor: Fot. MOSiR Parczew

Na boiskach do siatkówki plażowej w Parczewie, pomimo niepewnej pogody i przelotnych opadów deszczu,  do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów. W turnieju zaprezentowały się pary z Lublina, Ostrowa Lubelskiego i Parczewa. Turniej stał na wysokim poziomie, zawodnicy popisywali się udanymi zagraniami w ataku i obronie. Grano systemem „każdy z każdym”, do  dwóch wygranych setów. 

Najlepiej w zawodach prezentowały się dwie pary: Kacper Żelazowski i Leszek Cholewa z Parczewa oraz bracia Albert i Damian Dąbkowscy z Ostrowa Lubelskiego. Do rywalizacji o czołowe lokaty włączyła się również para z Parczewa, Grzegorz Izdebski i Paweł Fiutka. Najwięcej emocji dostarczył  mecz,  który decydował o pierwszym miejscu w turnieju: Żelazowski i Cholewa wygrali w nim po zaciętej walce 2:1 z braćmi Dąbkowskimi.

Na trzecim stopniu podium w turnieju stanęli Izdebski i Fiutka, a kolejne miejsca zajęli Jakub Praczyk i Tomasz Szwaj z Parczewa oraz Marcin Kazaniecki i Joanna Pawlik z Lublina. Po zakończeniu rywalizacji odbyła się dekoracja najlepszych trzech par. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe. Dekoracji najlepszych par dokonała dyrektor MOSiR w Parczewie, Agnieszka Przekora. Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Smoliński. 

Siatkarska impreza wpisała się w program realizowany przez MOSiR w roku 2022 - „Parczewskie Lato na Sportowo”.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama