Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 30 września 2022 15:04
Reklama

Rywalizowali w Powiatowych Biegach Ulicznych w Terespolu [ZDJĘCIA]

Za nami najstarsza impreza biegowa w powiecie bialskim, Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego w Terespolu, organizowane już po raz trzydziesty.
Rywalizowali w Powiatowych Biegach Ulicznych w Terespolu [ZDJĘCIA]
Na najlepszych biegaczy w Terespolu czekały medale, dyplomy i upominki
Autor: Fot. Bialski Szkolny Związek Sportowy

Organizatorem XXX Powiatowych Biegów Ulicznych im. Wincentego Kozłowskiego był Klub Olimpijczyka przy ogromnym wsparciu młodzieży Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu. Współorganizator - Bialski Szkolny Związek Sportowy. Partnerzy: Urząd Miasta w Terespolu, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Kwiaciarnia Stokrotka Stanisławy Dac, Polska Federacja Podnoszenia Ciężarów Masters. 

Uczestnicy zawodów uczcili minutą ciszy pamięć śp. Wincentego Kozłowskiego, nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń terespolskiej młodzieży, a uczniowie złożyli kwiaty i zapalili znicze na Jego grobie. Start i meta znajdowały się na ul. Wojska Polskiego (obiekty Centrum Rekreacji i Kultury przy stadionie miejskim), a biegi odbyły się pod hasłem: „Zawsze fair play”. Otwarcie nastąpiło zgodnie z ceremoniałem olimpijskim, w obecności Luizy Złotkowskiej, polskiej łyżwiarki szybkiej, trzykrotnej olimpijki, brązowej medalistki Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku i srebrnej medalistki igrzysk w Soczi w 2014 roku, dwukrotnej medalistki mistrzostw świata: w 2012 roku w Heerenveen (3. miejsce w biegu drużynowym) i w 2013 roku w Soczi (2. miejsce w biegu drużynowym). Nasza olimpijka nie tylko wzięła udział w ceremonii otwarcia, ale też nagradzała najlepszych biegaczy, rozdała mnóstwo autografów i pozowała do wspólnych zdjęć. Luiza Złotkowska spotkała się również z uczniami SP nr 1 w Terespolu, opowiedziała o początkach i przebiegu swojej kariery, pokazała łyżwy, na których się ścigała oraz medale olimpijskie. Zebrani obejrzeli film z igrzysk w Vancouver i Soczi, gdzie zdobywała medale. Utytułowana zawodniczka odpowiadała na pytania młodzieży i podkreślała, że marzenia się spełniają. - Nie jest ważne jak daleko mieszkasz od stolicy, pozwól sobie zamarzyć, a potem realizować marzenia - mówiła Luiza Złotkowska. 

Podczas imprezy obecni byli przedstawiciele władz samorządowych oraz dyrektorzy szkół. Zaplanowanych zostało 13 biegów na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Wystartowali biegacze z powiatu bialskiego, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych do mety dobiegło 338 osób. Na najlepszych czekały medale, upominki i dyplomy.

        WYNIKI

       IGRZYSKA DZIECI:
       Dziewczęta KLASA I – II:

  1. Weronika Jabłońska – Łomazy – 10 pkt
  2. Oliwia Świątkowska – Sławatycze – 9 pkt
  3. Zofia Naumiuk – Janów Podl. – 8 pkt
  4. Hanna Olczak-Kalicka – Janów Podl. – 7 pkt
  5. Julia Cichowska – Łomazy – 6 pkt
  6. Alicja Król – Janów Podl. – 5 pkt
  7. Emilia Czuchan – Janów Podl. – 4 pkt
  8. Marcelina Witecka – Janów Podl. – 3 pkt
  9. Julia Zalewska – Janów Podl. – 2 pkt
  10. Natalia Szatałowicz – Łomazy – 1 pkt
  11. Natalia Korolczuk – Janów Podl.
  12. Lena Okseniuk – Janów Podl.
  13. Toisilia Sonich – nr 3 Międzyrzec Podl.
  14. Alicja Krzymowska – nr Międzyrzec Podl.
  15. Marta Kuflonowska - Łomazy

      CHŁOPCY KLASA I – II:

  1. Adrian Chruściel – nr3 Międzyrzec Podl. – 10 pkt
  2. Dawid Pisaruk – Janów Podl. – 9 pkt
  3. Gabriel Czernij – Sławatycze – 8 pkt
  4. Filip Żuk – Zalesie – 7 pkt
  5. Jan Łukijaniuk – Janów Podl. – 6 pkt
  6. Mikołaj Rzymowski – Zalesie – 5 pkt
  7. Aleksander Wawryniuk – Janów Podl. – 4 pkt
  8. Karol Jakoniuk – Janów – 3 pkt
  9. Jan Żuk – Janów – 2 pkt
  10. Kacper Ślązak
  11. Piotr Kruk – Janów Podl.
  12. Artiom Oszmian – nr 3 Międzyrzec Podl.
  13. Jan Wawryniuk – Janów Podl.
  14. Igor Udzioł – Terespol
  15. Jakub Śledź – nr 3 Międzyrzec Podl.
  16. Antoni Słonecki – nr 3 Międzyrzec Podl.
  17. Franciszek Goławski – nr 3 Międzyrzec Podl.
  18. Gabriel Jarząbkowski – Janów Podl.
  19. Antoni Szewczuk – Janów Podl.
  20. Piotr Łukasik – Małaszewicze
  21. Szymon Mirończuk – Zalesie
  22. Aleksander Centkowski – Janów Podl.

DZIEWCZĘTA KLASA III – IV:

  1. Nikola Zasiuk – Terespol – 10 pkt
  2. Julia Łukianiuk – Janów Podl. – 9 pkt
  3. Anastazja Wołosowicz – Łomazy – 8 pkt
  4. Karolina Mikołajuk – Terespol – 7 pkt
  5. Pola Pocztarska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6 pkt
  6. Roksana Prochera – nr 3 Międzyrzec Podl. – 5 pkt
  7. Ania Gogacz – Neple – 4 pkt
  8. Maja Marczuk – Piszczac – 3 pkt
  9. Kaja Gomenowicz – Łomazy – 2 pkt
  10. Joanna Lipińska – Piszczac  1 pkt
  11. Hanna Tur – Piszczac
  12. Susanna Kuźnicka – Piszczac
  13. Julia Bołba nr 3 Międzyrzec Podl.
  14. Michalina Włodarczyk – nr 3 Międzyrzec Podl.
  15. Natalia Czuchan – Janów Podl.
  16. Amelia Centkowska – Janów Podl.
  17. Lena Wnukowicz – nr 3 Międzyrzec Podl.
  18. Oksana Burdach – Piszczac
  19. Kinga Marczak – Dobryń D.
  20. Wiktoria Tymoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
  21. Nikola Szwercow – Wólka Dobryńska
  22. Paulina Kamińska – Terespol
  23. Gabriela Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
  24. Julia Bobicka – nr 3 Międzyrzec Podl.
  25. Oliwia Cep ­- nr 3 Międzyrzec Podl.
  26. Iga Czopińska – nr3 Międzyrzec Podl.
  27. Julia Pietrosiuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
  28. Marta Domańska – nr 3 Międzyrzec Podl.
  29. Amelia Kurkowska – Terespol
  30. Zuzanna Maroszczuk Terespol
  31. Marta Idzikowska – nr 3 Międzyrzec Podl.
  32. Maria Sawicka – Sławatycze
  33. Julia Jaszczyk – Terespol
  34. Anita Zygmunt - Terespol

      CHŁOPCY KLASA III – IV:

  1. Adrian Ostapowicz – Łomazy – 10 pkt
  2. Filip Marczuk – Janów Podl. – 9 pkt
  3. Filip Charczuk – nr3 Międzyrzec Podl. – 8 pkt
  4. Andrzej Telaczyński – Łomazy – 7 pkt
  5. 5. Krzysztof Brela – Terespol – 6 pkt
  6. Jakub Korszeń – Łomazy – 5 pkt
  7. Jakub Niedzielski – Rokitno – 4 pkt
  8. Michał Bartczak – Janów Podl. – 3 pkt
  9. Bartosz Sawczuk – Kobylany – 2pkt
  10. Michał Danieluk – Zalesie – 1 pkt
  11. Krystian Kuzawski – Zalesie
  12. Patryk Czuchan – Janów
  13. Bartosz Chimicz – Piszczac
  14. Mikołaj Tymon – Terespol
  15. Mikołaj Pietraszuk – Terespol
  16. Kacper Kuśmierczyk – Małaszewicze
  17. Dawid Bilicz – Janów Podl.
  18. Dominik Stupak – Sławatycze
  19. Mateusz Szymanowski – Terespol
  20. Bartłomiej Niemijski – Rokitno
  21. Maciej Przyłucki – Łomazy
  22. Michał Maksymowicz – Łomazy
  23. Marcel Gryciuk – Janów Podl.
  24. Filip Łukianuk – Janów Podl.
  25. Patryk Kopystyński – Piszczac
  26. Błażej Kukawski – Piszczac
  27. Kacper Kolenda – Piszczac
  28. Wojciech Derlukiewicz – Łomazy
  29. Krzysztof Kwiatkowski – Terespol
  30. Piotr Szutko – Piszczac
  31. Mateusz Marciniak – Piszczac
  32. Adrian Lesiuk - nr 3 Międzyrzec Podl.
  33. Dominik Szymon – nr 3 Międzyrzec Podl.
  34. Konrad Krymski – Zalesie
  35. Dawid Bożedojek – nr 3 Międzyrzec Podl.
  36. Hubert Lisiecki – Zalesie
  37. Jukub Gdula – Piszczac
  38. Jakub Sebastianiuk – Terespol
  39. Kamil Sacharuk – Terespol
  40. Aleksander Siliwoniuk – Piszczac
  41. Szymon Bielecki – Zalesie
  42. Franciszek Ratajczyk – Wólka Dobryńska
  43. Bartek Hausman
  44. Filip Pacyna – Kobylany
  45. Mikołaj Kowalczyk – Rokitno
  46. Błażej Jędrzejewski – Neple
  47. Szymon Mielniczuk – Rokitno
  48. Igor Marczuk – Rokitno
  49. Piotr Koleśnicki – nr 3 Międzyrzec Podl.
  50. Michał Jakuszko – Terespol
  51. Wiktor Najman – Terespol
  52. Michał Chomicki -  ZPO1 Międzyrzec Podl.
  53. Jakub Kozak – ZPO1 Międzyrzec Podl.
  54. Marcel Ciok – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  55. Dawid Krasuski – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  56. Jakub Androsiuk – Terespol
  57. Mikołaj Sakowicz – nr 3 Międzyrzec Podl.
  58. Karol Wawryszewicz - Terespol

      DZIEWCZĘTA KLASA V:

  1. Aniela Chiluk – Terespol – 10 pkt
  2. Milena Pikuła – Piszczac – 9 pkt
  3. Milena Szustowicz – Sławatycze – 8 pkt
  4. Martyna Makarewicz – Janów Podl. – 7 pkt
  5. Karolina Sacewicz – Piszczac – 6 pkt
  6. Karolina Zalewska – Janów Podl. – 5 pkt
  7. Zofia Korzuchowska – Piszczac – 4 pkt
  8. Lena Rusek – Łomazy – 3 pkt
  9. Anna Nestoruk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 2 pkt
  10. Lilianna Hordejuk – Łomazy – 1 pkt
  11. Maja Sebastianiuk – Terespol
  12. Julia Bilicz – Janów Podl.
  13. Michalina Dziem – Rokitno
  14. Aleksandra Ksiniewicz – Janów Podl.
  15. Lena Murawska – Łomazy
  16. Blanka Sekuła – Leśna
  17. Kinga Zaśkiewicz – Leśna
  18. Antonina Szyszko – nr 3 Międzyrzec Podl.
  19. Aniela Marciniuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
  20. Joanna Wendziuk – nr 3 Międzyrzec

     CHŁOPCY KLASA V:

  1. Kacper Świątkowski – Sławatycze – 10 pkt
  2. Julian Mikulski – Leśna Podl. – 9 pkt
  3. Damian Niedzielski – Rokitno – 8 pkt
  4. Franciszek Kondratiuk – Piszczac – 7 pkt
  5. Filip Jańczuk – Janów Podlaski – 6 pkt
  6. Maksymilian Kuźnicki – Terespol – 5 pkt
  7. Dawid Romaniuk – Terespol – 4 pkt
  8. Szymon Józwuk – Sławatycze – 3 pkt
  9. Jakub Filipiuk – Leśna Podl. – 2 pkt
  10. Michał Tokarski – Łomazy – 1 pkt
  11. Szymon Marczewski – Terespol
  12. Eryk Steć – Terespol
  13. Marcel Przybylski – Janów Podl.
  14. Bartosz Naumiuk – Małaszewicze
  15. Jan Hawryluk – Leśna Podl.
  16. Jakub Wawryszewicz – Terespol
  17. Hubert Hubczuk – Piszczac
  18. Antoni Pietruczuk – Piszczac
  19. Wojciech Biernacki – Piszczac
  20. Szymon Kredens – Piszczac
  21. Gabriel Sacewicz – Wólka Dobryńska
  22. Bartek Byszuk – Terespol
  23. Gabryś Walczewski – Rokitno
  24. Patryk Gregoruk – Terespol
  25. Piotr Jakubowicz – nr 3 Międzyrzec Podl.
  26. Igor Kwieciński – Terespol
  27. Marcel Brusiński – Terespol
  28. Bartosz Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
  29. Mikołaj Buczyło - Terespol

      DZIEWCZĘTA KLASA VI:

  1. Lena Machnowska – Terespol – 10 pkt
  2. Magdalena Chustecka – Wisznice – 9 pkt
  3. Amelia Krzyżanowska – Wisznice – 8 pkt
  4. Maja Zagajska – Sławatycze – 7 pkt
  5. Sucharzewska Lena – Kobylany – 6 pkt
  6. Izabela Łaska – Łomazy – 5 pkt
  7. Aleksandra Szaniawska – ZPO1 Międzyrzec Podl. – 3 pkt
  8. Alicja Brodawska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 2pkt
  9. Julia Mikołajczuk – Rokitno – 1pkt
  10. Emilia Łukaszuk – Rokitno
  11. Oliwia Knapiuk – Łomazy
  12. Maja Mamruk – Janów Podl.
  13. Zuzanna Andrzejuk - Terespol

 

      CHŁOPCY KLASA VI:

  1. Adrian Żmińczuk – Kobylany – 10 pkt
  2. Jakub Machnowski – Terespol - 9 pkt
  3. Szymon Trzaskalski – Terespol – 8 pkt
  4. Maksymilian Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl. – 7 pkt
  5. Igor Romaniuk – Janów Podl. – 6 pkt
  6. Jakub Szeląg – Terespol – 5 pkt
  7. Mateusz Laszewski – Małaszewicze – 4 pkt
  8. Nikodem Jakubiuk – Łomazy – 3 pkt
  9. Krzysztof Gołębiowski – Terespol – 2 pkt
  10. Miłosz Stefaniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl. – 1 pkt
  11. Adrian Juchimiuk – Janów Podl.
  12. Szymon Lewczuk – Neple
  13. Jan Bogucki – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  14. Jakub Siłuszyk – nr 3 Międzyrzec Podl.
  15. Adrian Szaniawski – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  16. Marcel Pietruszka – Łomazy
  17. Krystian Mazurek – nr 3 Międzyrzec Podl.
  18. Gabriel Łosicki – nr 3 Międzyrzec Podl.
  19. Franek Jankowski – Terespol
  20. Krystian Jakubiuk – Rokitno
  21. Wojciech Gnatowicz – Piszczac
  22. Piotr Mielniczuk – Rokitno
  23. Krzysztof Chomicki – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  24. Oskar Pietruczuk – Terespol
  25. Kamil Kołodziej – nr 3 Międzyrzec Podl.
  26. Witold Modzalewski – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  27. Szymon Semeniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  28. Marcel Parafiniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  29. Miłosz Cep – ZPO 1 Międzyrzec Podl.

     IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:
     DZIEWCZĘTA KLAS YVII – VIII:

  1. Laura Andrzejewicz – Sławatycze – 10 pkt
  2. Weronika Olichwiruk – Piszczac – 9 pkt
  3. Lena Gdula – Piszczac – 8 pkt
  4. Blanka Najdyhor – Piszczac – 7 pkt
  5. Amelia Czuchan – Janów Podl. – 6 pkt
  6. Justyna Kaczanowicz – Piszczac – 5 pkt
  7. Patrycja Markowska – Terespol – 4 pkt
  8. Marcelina Daniluk – Wólka Dobryńska – 3 pkt
  9. Julia Witkowicz – Terespol – 2 pkt
  10. Karolina Tymoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 1 pkt
  11. Milena Myć – Rokitno
  12. Natalia Myć – Rokitno
  13. Weronika Tabulska – Terespol
  14. Nikola Maksymiuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  15. Małgorzata Zahor – Rokitno
  16. Nina Nowicka – Rokitno
  17. Wiktoria Panasiuk – Janów
  18. Oliwia Gadacsi – nr 3 Międzyrzec
  19. Nadia Waszczuk - ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  20. Samanta Ochais – Neple
  21. Zuzia Samociuk – Leśna Podl.
  22. Klaudia Lisowska – Rokitno
  23. Nina Bobrych – nr 3 Międzyrzec Podl.
  24. Paulina Pikuła – Piszczac
  25. Julia Hawryluk – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  26. Wiktoria Charewicz – Zalesie
  27. Natalia Jędrzejewicz – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  28. Patrycja Radomska – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  29. Zuzanna Parafiniuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
  30. Hanna Czublun – Rokitno
  31. Aleksandra Tur - Rokitno

      CHŁOPCY KLASA VII – VIII:

  1. Michał Różnowicz – Wisznice – 10 pkt
  2. Łukasz Pawluczuk – Neple – 9 pkt
  3. Danijl Koralov – nr 3 Międzyrzec Podl. – 8 pkt
  4. Mikołaj Urbańczuk – Janów Podl. – 7 pkt
  5. Eryk Kolenda – Piszczac – 6 pkt
  6. Daniel Szczygieł – Terespol – 5 pkt
  7. Mikołaj Abramowski – Janów Podl. – 4 pkt
  8. Mateusz Hryciuk – Janów Podl. – 3 pkt
  9. Paweł Stempniewski – Małaszewicze – 2 pkt
  10. 10. Radosław Tomczuk – Wisznice – 1 pkt
  11. Oliwer Sobiczewski ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  12. Kacper Hryciuk – Janów Podl.
  13. Ksawery Iwaniuk – Wisznice
  14. Dominik Węgiełek – Piszczac
  15. Adam Kapczuk – Wisznice
  16. Szymon Dziem – Rokitno
  17. Mateusz Michalak – Piszczac
  18. Kamil Pykało – Zalesie
  19. Sylwester Tur – Rokitno
  20. Paweł Zygmunt – Terespol
  21. Bartosz Trochimiak – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  22. Andrii Kovalchuk – Rokitno
  23. Jacek Kulicki – Janów Podl.
  24. Patryk Wojtiuk – Piszczac
  25. Sebastian Górski – Janów Podl.
  26. Hubert Kuchio – Wólka Dobryńska
  27. Bartosz Michalak – Piszczac
  28. Maciej Parzyszek – Terespol
  29. Rafał Kościuczyk – Łomazy
  30. Denis Denyshchenko – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  31. Jakub Pietruk – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  32. Michał Biernacki – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  33. Maksymilian Jaszczuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  34. Bartłomiej Pawluk - ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  35. Patryk Hura – Rokitno
  36. Ireneusz Szymczuk – Rokitno
  37. Tomasz Szymański – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  38. Wiktor Statkiweicz – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  39. Wojciech Jakimiak – Terespol
  40. Szymon Szymczyk – Rokitno
  41. Jarosław Gałach – ZPO 1 Międzyrzec Podl.
  42. Mikołaj Bożyk – Rokitno
  43. Paweł Hubczuk – Piszczac
  44. Mikołaj Adamczyk – Zalesie
  45. Gabriel Gogacz – Neple
  46. Jakub Semeniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl.

 

     LICEALIADA:
     DZIEWCZĘTA:

  1. Dominika Kołodziej – ZS Małaszewicze – 10 pkt
  2. Karolina Kurzępa – ZS Małaszewicze – 9 pkt
  3. Kinga Bogusz – ZS Małaszewicze – 8 pkt
  4. Oliwia Tymon – ALO Terespol – 7 pkt
  5. Amelia Wiśniewska – ZS Janów Podl. – 6 pk
  6. Amelia Adruszkiewicz – ZS Janów Podl. – 5 pkt
  7. Joanna Jankowska – ZS Małaszewicze – 4 pkt
  8. Dominika Mróz – ZS Małaszewicze – 3 pkt
  9. Maria Michalczuk – ALO Terespol – 2 pkt
  10. Sylwia Mantur – ZS Janów Podl. – 1 pkt
  11. Izabela Jeleszuk – Janów Podl.
  12. Zuzanna Mateuszuk – ZS Janów Podl.
  13. Anna Zając – ZS Janów Podl.
  14. Marta Hornowska – ZS Janów Podl.
  15. Marcelina Caban – ZS Małaszewicze
  16. Aleksandra Żukowska – ALO Terespol
  17. Oliwia Żurawska – ZS Janów Podl.
  18. Alina Saliy – ZS Janów Podl.

      CHŁOPCY KLASA I:

  1. Jakub Jureczek – ZS Janów Podl. – 10 pkt
  2. Jakub Zasiuk – ALO Terespol – 9 pkt
  3. Kacper Wawryszewicz – ZS Małaszewicze – 8 pkt
  4. Kacper Czuchan – ZS Janów Podl. – 7 pkt
  5. Brajan Jarząbkowski – ZS Janów Podl. – 6 pkt
  6. Jan Pietraszuk – ALO Terespol – 5 pkt
  7. Marek Maciuk – ALO Terespol – 4 pkt
  8. Hubert Marczak – ZS Małaszewicze – 3 pkt

      CHŁOPCY KLASA II i wyżej:

  1. Dawid Waśkiewicz – ZS Janów Podl. – 10 pkt
  2. Filip Kurasiński – ZS Małaszewicze – 9 pkt
  3. Kacper Machnowski – ALO Terespol – 8 pkt
  4. Szymon Kowaluk – ZS Małaszewicze – 7 pkt
  5. Mikołaj Siudyła – ZS Janów Podl. -– 6 pkt
  6. Dominik Kozaczuk – ZS Janów Podl. – 5 pkt
  7. Szymański Oskar – ZS Janów Podl. – 4 pkt
  8. Dąbrowski Mikołaj – ZS Janów Podl. – 3 pkt
  9. Krystian Czuchraj – ZS Małaszewicze – 2 pkt
  10. Oskar Hoduń – ZS Janów Podl. – 1 pkt
  11. Mateusz Pastuszuk – ALO Terespol
  12. Maciej Raszplewicz – ALO Terespol
  13. Celiński Mateusz – ZS Janów Podl.
  14. Przemek Grabiec – ALO Terespol
  15. Kacper Zalech – ZS Małaszewicze

     PUNKTACJA DRUŻYNOWA:
      IGRZYSKA DZIECI:

  1. SP Janów Podlaski – 91 pkt
  2. SP nr 1 Terespol – 76 pkt
  3. SP Łomazy – 62 pkt
  4. SP Sławatycze – 45 pkt
  5. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski – 40 pkt
  6. SP Piszczac – 30 pkt
  7. SP Kobylany – 18 pkt
  8. SP Wisznice – 17 pkt
  9. SP Zalesie, SP Rokitno – 13 pkt
  10. SP Leśna Podlaska – 11 pkt
  11. SP Neple, ZPO 1 Międzyrzec Podlaski, SP Małaszewicze – 4 pkt

     IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:

  1. SP Piszczac – 35 pkt
  2. SP Janów Podlaski – 14 pkt
  3. SP nr 1 Terespol, SP Wisznice – 11 pkt
  4. SP Sławatycze – 10 pkt
  5. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski, SP Neple – 9 pkt
  6. SP Janów Podlaski – 6 pkt
  7. SP Wólka Dobryńska – 3 pkt
  8. SP Małaszewicze – 2 pkt

      LICEALIADA:

  1. ZS Janów Podlaski – 64 pkt
  2. ZS Małaszewicze – 63 pkt
  3. ALO Terespol – 35 pkt

     

 

 



Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: jimmysinghTreść komentarza: https://issuetracker.google.com/issues/249954348 https://issuetracker.google.com/issues/249954718 https://issuetracker.google.com/issues/249954326 https://issuetracker.google.com/issues/249954758 https://issuetracker.google.com/issues/249954761 https://issuetracker.google.com/issues/249954728 https://issuetracker.google.com/issues/249954732 https://issuetracker.google.com/issues/249954936 https://issuetracker.google.com/issues/249954937 https://issuetracker.google.com/issues/249954858 https://issuetracker.google.com/issues/249954866 https://issuetracker.google.com/issues/249954950 https://issuetracker.google.com/issues/249955077 https://issuetracker.google.com/issues/249955595 https://issuetracker.google.com/issues/249955538 https://issuetracker.google.com/issues/249955604 https://issuetracker.google.com/issues/249955894 https://issuetracker.google.com/issues/249955904 https://issuetracker.google.com/issues/249957992 https://issuetracker.google.com/issues/249957251 https://issuetracker.google.com/issues/249957252 https://issuetracker.google.com/issues/249958338 https://issuetracker.google.com/issues/249960334 https://issuetracker.google.com/issues/249960342 https://issuetracker.google.com/issues/249960346 https://issuetracker.google.com/issues/249960713 https://issuetracker.google.com/issues/249960461 https://issuetracker.google.com/issues/249960716 https://issuetracker.google.com/issues/249960994 https://pastelink.net/6qx4o963 https://www.geany.org/p/aZp0W/ https://paste2.org/97fLj0AV https://dotnetfiddle.net/Y3rVXj https://ide.geeksforgeeks.org/16edd8c2-e6c8-4c5a-b50c-5e286b0aeb4aData dodania komentarza: 30.09.2022, 13:29Źródło komentarza: Inflacja znowu w górę. Drożyzna nie ustępuje. Realna wartość złotówki leci na łeb na szyjęAutor komentarza: jimmysinghTreść komentarza: https://issuetracker.google.com/issues/249954348 https://issuetracker.google.com/issues/249954718 https://issuetracker.google.com/issues/249954326 https://issuetracker.google.com/issues/249954758 https://issuetracker.google.com/issues/249954761 https://issuetracker.google.com/issues/249954728 https://issuetracker.google.com/issues/249954732 https://issuetracker.google.com/issues/249954936 https://issuetracker.google.com/issues/249954937 https://issuetracker.google.com/issues/249954858 https://issuetracker.google.com/issues/249954866 https://issuetracker.google.com/issues/249954950 https://issuetracker.google.com/issues/249955077 https://issuetracker.google.com/issues/249955595 https://issuetracker.google.com/issues/249955538 https://issuetracker.google.com/issues/249955604 https://issuetracker.google.com/issues/249955894 https://issuetracker.google.com/issues/249955904 https://issuetracker.google.com/issues/249957992 https://issuetracker.google.com/issues/249957251 https://issuetracker.google.com/issues/249957252 https://issuetracker.google.com/issues/249958338 https://issuetracker.google.com/issues/249960334 https://issuetracker.google.com/issues/249960342 https://issuetracker.google.com/issues/249960346 https://issuetracker.google.com/issues/249960713 https://issuetracker.google.com/issues/249960461 https://issuetracker.google.com/issues/249960716 https://issuetracker.google.com/issues/249960994Data dodania komentarza: 30.09.2022, 13:28Źródło komentarza: Dzieci znowu pójdą na polowanie? Chce tego większość sejmowa. Projekt już jestAutor komentarza: sdfdrTreść komentarza: https://issuetracker.google.com/issues/249630869 https://issuetracker.google.com/issues/249630963 https://issuetracker.google.com/issues/249618435 https://issuetracker.google.com/issues/249619671 https://issuetracker.google.com/issues/249622631 https://issuetracker.google.com/issues/249622307 https://issuetracker.google.com/issues/249624655 https://issuetracker.google.com/issues/249624658 https://issuetracker.google.com/issues/249726372 https://issuetracker.google.com/issues/249726833 https://issuetracker.google.com/issues/249726837 https://issuetracker.google.com/issues/249728060 https://issuetracker.google.com/issues/249581036 https://issuetracker.google.com/issues/249581034 https://issuetracker.google.com/issues/249583967 https://issuetracker.google.com/issues/249586849 https://issuetracker.google.com/issues/249591026 https://issuetracker.google.com/issues/249593451 https://issuetracker.google.com/issues/249594969 https://issuetracker.google.com/issues/249595648 https://issuetracker.google.com/issues/249596461 https://issuetracker.google.com/issues/249598127 https://issuetracker.google.com/issues/249600243 https://issuetracker.google.com/issues/249601709 https://issuetracker.google.com/issues/249604072 https://issuetracker.google.com/issues/249608143 https://issuetracker.google.com/issues/249606678 https://issuetracker.google.com/issues/249581036 https://issuetracker.google.com/issues/249581034 https://issuetracker.google.com/issues/249583967 https://issuetracker.google.com/issues/249586849 https://issuetracker.google.com/issues/249591026 https://issuetracker.google.com/issues/249593451 https://issuetracker.google.com/issues/249594969 https://issuetracker.google.com/issues/249595648 https://issuetracker.google.com/issues/249596461 https://issuetracker.google.com/issues/249598127 https://issuetracker.google.com/issues/249600243 https://issuetracker.google.com/issues/249601709 https://issuetracker.google.com/issues/249604072 https://issuetracker.google.com/issues/249608143 https://issuetracker.google.com/issues/249606678 https://issuetracker.google.com/issues/249581036 https://issuetracker.google.com/issues/249581034 https://issuetracker.google.com/issues/249583967 https://issuetracker.google.com/issues/249586849 https://issuetracker.google.com/issues/249591026 https://issuetracker.google.com/issues/249593451 https://issuetracker.google.com/issues/249594969 https://issuetracker.google.com/issues/249595648 https://issuetracker.google.com/issues/249596461 https://issuetracker.google.com/issues/249598127 https://issuetracker.google.com/issues/249600243 https://issuetracker.google.com/issues/249601709 https://issuetracker.google.com/issues/249604072 https://issuetracker.google.com/issues/249608143 https://issuetracker.google.com/issues/249606678 https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/32474,oczekiwania-placowe-polakow-rosna-wraz-z-rosnaca-inflacjaData dodania komentarza: 30.09.2022, 10:28Źródło komentarza: Sprawdzamy, co zapowiadają w pogodzie na czwartek synoptycyAutor komentarza: jkhkycccTreść komentarza: https://www.glove-heart.jp/profile-1/nba-japan-games-2022-day-1-live-broadcast-tv-broadcast-september-30-2022/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/world-volleyball-girls-japan-vs-brazil-live-broadcast-tv-broadcast-september-30-2022-lo56f/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/jpn-nba-japan-games-2022-live-september-30-2022/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/world-table-tennis-2022-china-television-broadcast-september-30-2022/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/sky-world-table-tennis-2022-live-broadcast-in-china-september-30-2022/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/nippon-world-volleyball-2022-girls-live-broadcast-tv-broadcast-september-30-2022-v5rcc/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/tori-nippon-volleyball-2022-women-s-world-championship-tv-broadcast-september-30-2022-vf8j/profileData dodania komentarza: 30.09.2022, 10:16Źródło komentarza: Międzyrzecka Schola Świętego Mikołaja śpiewa już od 35 latAutor komentarza: fghrtjjjTreść komentarza: https://www.glove-heart.jp/profile-1/nba-japan-games-2022-day-1-live-broadcast-tv-broadcast-september-30-2022/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/world-volleyball-girls-japan-vs-brazil-live-broadcast-tv-broadcast-september-30-2022-lo56f/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/jpn-nba-japan-games-2022-live-september-30-2022/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/world-table-tennis-2022-china-television-broadcast-september-30-2022/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/sky-world-table-tennis-2022-live-broadcast-in-china-september-30-2022/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/nippon-world-volleyball-2022-girls-live-broadcast-tv-broadcast-september-30-2022-v5rcc/profile https://www.glove-heart.jp/profile-1/tori-nippon-volleyball-2022-women-s-world-championship-tv-broadcast-september-30-2022-vf8j/profileData dodania komentarza: 30.09.2022, 10:15Źródło komentarza: Grunty na Brzegowej i Elektrycznej wciąż nie na sprzedaż
Reklama
Reklama
Reklama