Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 12 sierpnia 2026 02:16
Reklama
Reklama
Reklama

Parczew: Będą trzy pasy i zatoki postojowe

Parczew: Będą trzy pasy i zatoki postojowe

Ruszyły roboty drogowe na al. Jana Pawła II. Inwestycję realizuje powiat na 403 metrach nawierzchni. Prace potrwają do końca października. Efektem będzie nowa nawierzchnia na odcinku między skrzyżowaniem alei Jana Pawła II z ul. Kolejową a rondem na ul. Polnej.

Z końcem sierpnia podpisana została umowa na realizację przedsięwzięcia z firmą z Podedwórza. Kilkaset metrów nawierzchni wykonawca położy za 875 tys. zł. Na taką kwotę zadeklarował koszt wykonania prac i wygrał przetarg.

Nowa jezdnia będzie miała trzy pasy i dwie zatoki postojowe. Ulica ma mieć szerokość 10,5 metra. W zatokach postojowych zaplanowano łącznie 23 miejsca dla samochodów, w jednej 8, w drugiej 15 i jedno miejsce dla kierowców niepełnosprawnych. Inwestycja obejmuje też budowę zatoki dla autobusów.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Bricomarche
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Motocyklista Włodek Treść komentarza: Niewidomych dają prawo jazdy ? Jak tak jechać aby na ścieżce rowerowej nie zobaczyć rowerzystki ? Powinien na długie lata trafić za kratki. Data dodania komentarza: 11.08.2026, 13:56 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę Autor komentarza: Rowerzysta Treść komentarza: Kierowca był trzeźwy więc jeździ dalej i zagraża innym. Młoda Pani nie żyje, nie wiadomo czy była trzeźwa więc będzie sekcja zwłok. Od razu czuję się bezpieczniejszy mając wiedzę z tego artykułu. Z pewnością podwyżka kwot mandatów za przekroczenie prędkości (zwłaszcza nakładanych korespondencyjnie) zwiększy moje poczucie bezpieczeństwa jeszcze bardziej. Data dodania komentarza: 11.08.2026, 12:08 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę Autor komentarza: Janowia , powodzenia ! Treść komentarza: Ciekawy mecz w Janowie Podlaskim, postęp jaki zrobili gracze z Janowa niebotyczny. Huragan stłamszony, ale się w końcu ogarnął... Data dodania komentarza: 8.08.2026, 21:20 Źródło komentarza: Sportowy Rozkład Jazdy Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Póki co to słabo,Pan K.więcej inicjatywy z przodu Data dodania komentarza: 8.08.2026, 12:09 Źródło komentarza: Pierwszy punkt na koncie Podlasia w tym sezonie [GALERIE ZDJĘĆ] Autor komentarza: A. Treść komentarza: Jeszcze powinniście zakupić tablice, żeby było widać kogo zmieniacie ;) Data dodania komentarza: 8.08.2026, 08:17 Źródło komentarza: Pierwszy punkt na koncie Podlasia w tym sezonie [GALERIE ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama