Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 lipca 2026 07:54
Reklama
Reklama
Reklama

Zderzenie dwóch aut na krajowej dwójce. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dziś, 26 października, około godziny 6.00 na skrzyżowaniu dróg krajowych DK-2 i DK-68 w Wólce Dobryńskiej doszło do kolizji. Jeden z uczestników zdarzenia został przewieziony do szpitala.
Zderzenie dwóch aut na krajowej dwójce. Jedna osoba trafiła do szpitala
Dziś, 26 października, około godziny 6.00 na skrzyżowaniu dróg krajowych DK-2 i DK-68 w Wólce Dobryńskiej doszło do kolizji. Jedna osoba trafiła do szpitala

Autor: KMP Biała Podlaska

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierowca ciężarowego iveco, 48-letni Białorusin skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi. Osobówką kierował 22-letni mieszkaniec gminy Zalesie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie – przekazuje oficer prasowa bialskiej policji Barbara Salczyńska-Pyrchla.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierowca osobówki. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Za popełnione wykroczenie 48-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych, a także 12 punktami karnymi.

CZYTAJ:  Policjanta-myśliwego zaciekawiło zdjęcie z fotopułapki. To uratowało życie 70-latka

               Ukrył się pod ubraniami. Jego partnerka nie chciała otworzyć policjantom drzwi

               Lubelskie: 21 punktów karnych i prawie 2 tys. zł mandatu

               Za podpalenie kolegi miał siedzieć 12 lat, ale właśnie wyszedł

               Potrącenie pieszej na pasach. 79-latka zmarła na miejscu

               Uciekał funkcjonariuszom, bo "chciał, żeby mieli pracę"


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Norma na Wisience Treść komentarza: Prawami fizyki woda zbiera się w najniższych miejscach, prawami fizyki, przy wielkich opadach, zanim zniknie, to trochę postoi w tych miejscach. Żadna to sensacja... a ewentualne pretensje to do Stwórcy, to On wymyślił i wodę i prawa fizyki. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 10:07 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: lover Treść komentarza: to tam basen zrobia teraz Data dodania komentarza: 21.07.2026, 08:59 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Ruszyła rozbudowa ul. Janowskiej [MAPKA] Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Takie mamy firmy co tak drogi projektują i garaże a moderator to zamieszcza tylko to co mu pasuje politycznie Data dodania komentarza: 20.07.2026, 22:18 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: Krzywonos Treść komentarza: Wystarczyło odrobine poczekać i większość interwencji strażaków było by zbędnych. Tyle, ze ludzie dziś są strasznie roszczeniowi. Po pierwszym zalaniu przywiozłem ziemie, podniosłem podwórze względem ulicy o 15 cm i mam spokój. Właścicieli lokali zalewowych obciążać kosztami wypompowywania. Data dodania komentarza: 20.07.2026, 22:04 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Tak budują drogi i studzienki kanalizacyjne i tak samo garaże podziemne w nowoczesnych blokach Data dodania komentarza: 20.07.2026, 19:07 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama