Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 grudnia 2025 01:01
Reklama
Reklama

32-latek chciał się powiesić. Uratowali go policjanci

Policjanci z komisariatu w Terespolu uratowali mężczyznę, który targnął się na swoje życie, chcąc się powiesić. Wcześniej 32-letni mieszkaniec gminy Terespol zadzwonił na numer alarmowy informując, że nie może oddychać.
  • Źródło: https://biala-podlaska.policja.gov.pl/lbp/informacje/aktualnosci/131802,Policjanci-uratowali-32-latka.html
32-latek chciał się powiesić. Uratowali go policjanci
Policjanci z komisariatu w Terespolu uratowali mężczyznę, który targnął się na swoje życie, chcąc się powiesić. Wcześniej 32-letni mieszkaniec gminy Terespol zadzwonił na numer alarmowy informując, że nie może oddychać

Źródło: KMP w Białej Podlaskiej

27 stycznia około godziny 2:00 w nocy dyżurny terespolskiego komisariatu odebrał telefon od mieszkańca gminy Terespol. Mężczyzna przekazał, że nie może oddychać, a z rozmowy wynikało, że chce popełnić samobójstwo. 

Na miejsce natychmiast wysłano policjantów z terespolskiej prewencji. Jako pierwsi do domu mężczyzny dotarli sierżant sztabowy Radosław Nieścioruk oraz starsza posterunkowa Klaudia Cielma. Gdy wysiedli z radiowozu, usłyszeli niepokojące odgłosy w zaroślach po drugiej stronie drogi.

Znaleźli tam mężczyznę, z założonym już na szyję sznurem, przytwierdzonym do pobliskiego drzewa. Policjanci natychmiast ruszyli na ratunek. Zdjęli zaciśniętą pętlę z szyi mężczyzny, a następnie udzielili niedoszłemu samobójcy pierwszej pomocy przedmedycznej. Mężczyzna na szczęście wciąż był przytomny. Na miejsce zdarzenia przybyła wezwana wcześniej załoga karetki pogotowia ratunkowego.

W chwili zdarzenia 32-latek znajdował się pod działaniem alkoholu. Z uwagi na zagrożenie zdrowia i życia został doprowadzony do wytrzeźwienia. Niewątpliwie, gdyby nie właściwa i szybka reakcja mundurowych mogłoby dojść do tragedii. W tym przypadku o życiu 32-latka decydowały minuty – przekazuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Dodaje też, by w razie trudnej sytuacji życiowej nie wstydzić się prosić o pomoc. 

Kontakt ze specjalistami dyżurującymi pod podanymi niżej numerami telefonów jest bezpłatny, a porady i pomoc udzielane są anonimowo:

  • Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym numer 800 702 222 (całodobowo, 7 dni w tygodniu);
  • Kryzysowy Telefon Zaufania numer 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00);
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży numer 116 111 (całodobowo, 7 dni w tygodniu).

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ooo 01.02.2023 11:26
Proszę dobrze się dowiedzieć później pisać jak było bo żadna policja nic nie odciela...

czyt 01.02.2023 14:37
W końcu KOGOŚ uratowali. A2 nie udało się UDROŻNIĆ, przez MIESIĄC

Xxx 01.02.2023 17:42
Pewnie że nie tu racja a teraz dumni że cos sie im udało a takiej prawdy nawet nie było niech mają te 5 min swojej chwały

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: antykonfituraTreść komentarza: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Sam pewnie biegasz strzelać z ucha do dzielnicowego i z "komediantem" makowca wp...lasz.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:39Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: PiS moja miłośćTreść komentarza: A czym oni szaleją? 15 letnimi czy nawet 18 letnimi STRUCLAMI Audi czy BMW . Sprowadzonymi od Helmuta po 2 Niemcach I 3 Turasach. Czym 9ni szaleją siepami z roczników 2010 i niżej? Czym oni szaleją siepami 15 letnimi czy nawet 18 letnimi 18 + wartymi 30 tysięcy . Takie gruzy 15 letnie Audi czy BMW warte 30 tysięcy to są gruzowane i złomowanie u Niemca a Polaczki sprowadzają 15 letnie czortopchajki i szaleją ziomami.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 13:07Źródło komentarza: "Nasi" szaleją na siedleckich drogach. Prawa jazdy zatrzymaneAutor komentarza: Na PolicjęTreść komentarza: ten szybki zakupowicz jak widać to konfitura i sprzedawczyk od razu z płaczem poleciał na policję :-)Data dodania komentarza: 16.12.2025, 21:02Źródło komentarza: Chciał zażartować. Teraz odpowie przed sądemAutor komentarza: MRZMKATreść komentarza: Dozywotni zakaz prowadzenia pojazdów....... niech buli za całą akcję służb które brały tam udziałData dodania komentarza: 16.12.2025, 15:11Źródło komentarza: Styrzyniec. Pijany wjechał w ciężarówkę na DK2 [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Damian KaczmarekTreść komentarza: Mocno by się pan zdziwił gdyby regularnie jezdził pan na mecze i obserwował.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 23:42Źródło komentarza: Wybieramy piłkarza rundy jesiennej bialskopodlaskiej klasy okręgowej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama