Inwestycja obejmuje także budowę oświetlenia, kanalizacji deszczowej, przebudową linii kablowych NN i SN, linii telekomunikacyjnych, wodociągu i kanału ciepłowniczego”. Z ruchu drogowego zostanie wyłączona ul. Sportowa, a z ruchu pieszych częściowo chodnik na ul. Łomaskiej.
CZYTAJ TEŻ: Uczeń radzyńskiego liceum w finale olimpiady astronomicznej
Dojście do Szkoły Podstawowej nr 3 od strony ul. Łomaskiej możliwe będzie wyznaczonym tymczasowym ciągiem dla pieszych (zgodnie z załączonym schematem). Dojazd do szkoły będzie możliwy jedynie od strony ul. Zielonej oraz ul. Koncertowej. Na tym etapie prace potrwają około 3 miesięcy. Postęp prac uzależniony jest od warunków pogodowych. - Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego - apelują władze miasta.
PRZECZYTAJ:
- Na Lubelszczyznę nadciągają wichury. Wiatr do 115 km/h
- Tłusty czwartek. Jak się robi pączki za złotówkę? Sprawdzamy
- Chciała przemycić egzotyczną papugę. Z granicy ptak trafił do zoo
- Terespol: Wkrótce oddadzą blok komunalny. A to nie koniec inwestycji
- Polacy chcą przywrócenia zasadniczej służby wojskowej? Oto co myślą [SONDAŻ]










![Ogień zabrał im dorobek życia. Wdowa z dziećmi proszą o pomoc [ZDJĘCIA] Krzywośnity gmina huszlew pożar pomoc dom zbiórka rodzina naumiuk](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-ogien-zabral-im-dorobek-zycia-wdowa-z-dziecmi-prosza-o-pomoc-zdjecia-1775557106.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze