Uwaga! Na drodze wojewódzkiej nr. 812 w miejscowości Rossosz miało miejsce zdarzenie drogowe. Osobówka po wypadnięciu z drogi uderzyła ogrodzenie posesji. Możliwe utrudnienia na drodze. Na miejscu sprawę badają funkcjonariusze straży pożarnej i policja.

Na miejscu są oddziały OSP Rossosza, które po przybyciu na miejsce zdarzenie stwierdziły brak kierowcy pojazdu, który po przebiciu się przez barierki wjechał na teren jednej z posesji. Po zniszczeniu mienia sprawca najpewniej zbiegł z miejsca zdarzenia - dodaje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Białej Podlaskiej Mirosław Byszuk.



![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)


![Konstantynów. Za kolędę dziękujemy! [ZDJĘCIA] Konstantynów. Za kolędę dziękujemy! [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-konstantynow-za-kolede-dziekujemy-zdjecia-1769763603.jpg)





![A2 od Siedlec do Kałuszyna płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] A2 od Siedlec do Kałuszyna płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769678648.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze