Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 czerwca 2026 20:20
Reklama
Reklama

Uczniowie ze "Wspólnego Świata" w redakcji. Dziękujemy za odwiedziny!

Dziś, 31 maja naszą redakcję odwiedzili wyjątkowi goście. To była miła wizyta.
Uczniowie ze "Wspólnego Świata" w redakcji. Dziękujemy za odwiedziny!
Dziś, 31 maja naszą redakcję odwiedzili wyjątkowi goście, uczniowie szkoły ze "Wspólnego Świata" w Białej Podlaskiej. To była miła wizyta

Autor: Anna Chodyka

To uczniowie klasy szóstej „a” i „b” ze Szkoły Podstawowej funkcjonującej przy Stowarzyszeniu „Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej. Młodzież przyszła pod opieką nauczycielki języka polskiego, Wiolety Klimkiewicz oraz Kamili Rieger-Sowy, Sylwii Trzeciak, Sylwii Laskowskiej, Kingi Szypiluk oraz Justyny Kamińskiej i Moniki Pikacz. Młodzi ludzie poznali pracę redakcji „od kuchni”.

O historii „Słowa Podlasia” oraz zawodzie dziennikarza i redaktora opowiedział redaktor naczelny gazety, Piotr Pyrkosz. Wyjaśnił, jak wygląda cykl wydawniczy tygodnika i że każdy członek zespołu redakcyjnego pełni w nim ważną rolę, która wpływa na całokształt gazety. Zwrócił też uwagę na to, jak ważne jest dziś weryfikowanie źródła informacji oraz przypomniał, jakie zagrożenia niesie ze sobą internet. 

Redaktor naczelny opowiedział również o stronie www.slowopodlasia.pl, na której publikowane są aktualne treści: relacje z wydarzeń, reportaże, wiadomości sportowe,  prognoza pogody, zapowiedzi imprez, artykuły historyczne i wiele innych. 

Podczas wizyty młodzi ludzie poznali też zasady pracy działu reklamy i marketingu. Ta miła wizyta zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klasyk Treść komentarza: pożeczki i inne drzewa Data dodania komentarza: 20.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Nowe imperium dyni. Jak susza zmienia Lubelszczyznę? Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Jaki sukces ? Typ to zakala rodziny z dlugami. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 21:43 Źródło komentarza: Dominik Szewczyk wywalczył tytuł mistrza Polski w Zalesiu Autor komentarza: żenuła Treść komentarza: Popieram częściowo pana Halickiego i dokładam swoją "cegiełkę" - większość procedury "zrzucono" na zgłaszającego (odpowiednia lokalizacja inwesycji, wycena, etc.). Co mieszkańca obchodzi, czy w tym lub tamtym miejscu, zgodnie z MPZP "NIE WOLNO" wybudować wieżyczki tudzież ambony ornitologicznej? Bo BO schodzi na psy. Instytucja publiczna jak SZKOŁA finansowana przez władzę i składki rodziców oraz darczyńców i firmy zaprzyjaźnione sięga swą "łapą" po jeszcze - bo dyrekcja nieudolnie zarządza finansami. Pff i jeszcze trochę. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Budżet Obywatelski coraz mniej obywatelski? Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Wszystko fajnie tylko trzeba znaleźć rozwiązanie dużego ubytku wód gruntowych w Międzyrzecu i pobliskiej okolicy Czy to wina wipaszu czy producentów drobiu pieczarek i świniarnia bo tego w okolicy jest naprawdę dużo setki kurników myślę że w promieniu 10km takich budynków różnego przeznaczenie jest lekko ponad 200 sztuk Jest władza niech się zajmie tym problemem A nie myśleć o inwestycji za kilka baniek na żwirowni jak tam za rok może dwa będzie sadzawka A nie kąpielisko chyba że dla much i ptaków Już poszło 5.5 miliona na stok i co z niego mamy w pewnym czasie pośmiewisko na całą Polskę np w TVN turbo był reportaż 🤣🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:44 Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Do miasta przyjechała Sława Przybylska [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Dlaczego Lublin ? Treść komentarza: Dlaczego tą sprawą zajmuje się komenda Policji w Lublinie a nie nasza komenda w Białej Podlaskiej ? Co to nasi kryminalni gorsi ? A nasi kryminalni co mają robić .... zajmować się kradzieżą komptów z blokowych piwnic czy snopków zboża z pola ? Data dodania komentarza: 19.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Zabójstwo Rosjanina w Białej Podlaskiej. ABW i policja zatrzymały podejrzanego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama