Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 30 czerwca 2026 18:20
Reklama baner reklamowy
Reklama

Licealistka w Parczewa wśród laureatów olimpiady

Licealistka w Parczewa wśród laureatów olimpiady

Natalia Kalisz z I LO w Parczewie zajęła drugie miejsce w finale regionalnej olimpiady wiedzy o zdrowiu psychicznym.

Na finał olimpiady regionalnej pojechali laureaci etapów powiatowych: bialskiego, lubartowskiego, łukowskiego, parczewskiego, włodawskiego i ryckiego. Odbył się w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Do finałowych zmagań podeszło 18 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w tym reprezentantka powiatu parczewskiego Natalia Kalisz. Właśnie ona zajęła drugie miejsce.

By tak się stało, Natalia musiała wykazać się obszerną wiedzą z zakresu chorób psychicznych, promocji zdrowia psychicznego, profilaktyki zaburzeń psychicznych i wielu innych zagadnień związanych z tą tematyką.

Nagrodą za drugie miejsce był smartfon. Przedstawicielka Parczewa stanęła na podium z reprezentantką Lubartowa, która zajęła pierwsze miejsce, i koleżanką z Ryk, która znalazła się tuż na Natalią.

Dodatkową nagrodą dla finalistów było zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Sił Powietrznych Dęblinie i wystawy pt. "Historia Polskich Sił Powietrznych". Umożliwiono im również wejście na pokład śmigłowca MI-6.

(joan)

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Opalaj się... Treść komentarza: Tobie to zawsze wisi... Data dodania komentarza: 30.06.2026, 15:27 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii Autor komentarza: Opalamy się... Treść komentarza: Bez ekscytacji, Biała Podlaska miasto z największą liczbą dni słonecznych w roku w Polsce. Wczoraj w Białej było nawet więcej tych stopni, u mnie 38,5, ale rozumiem, oficjalne pomiary tylko się liczą. Nic nowego, w latach 70-80 -tych, gdy nikt tak skrupulatnie nie liczył, też tak bywało... Data dodania komentarza: 30.06.2026, 15:26 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii Autor komentarza: deficyt Treść komentarza: Jasne!!! Tylko te deficyty organizacyjne urzędu wynikają z tego, że nikt już nie chce z tym panem pracować..... Data dodania komentarza: 30.06.2026, 14:36 Źródło komentarza: Koncepcji na zalew wciąż brak. "Nie dowieźliśmy" - przyznaje burmistrz Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Jak bujał się nim to zapwene przeszedł badania ale przyjrzał bym się temu kto je podbił . Data dodania komentarza: 30.06.2026, 13:30 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Kierowca pił --- dożywotnio zabrać uprawnienia . Auto --- też nie lepsze też raczej nienadające się do użytku. Sprawdzić kto podbił badania . Data dodania komentarza: 30.06.2026, 13:28 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama