Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 11 czerwca 2026 17:43
Reklama
Reklama

Patrycja wróci z gali z koroną? Przekonamy się już w niedzielę

Już 16 lipca w amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się finałowa gala konkursu Miss Polski 2023! Na scenie zaprezentują się 32 reprezentantki wszystkich województw. Czy Patrycja Jarocka z Białej Podlaskiej otrzyma koronę z rąk Aleksandry Klepaczki – Miss Polski 2022?
Patrycja wróci z gali z koroną? Przekonamy się już w niedzielę
Już 16 lipca w amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się finałowa gala konkursu Miss Polski 2023! Czy wygra Patrycja Jarocka? Trzymamy kciuki!

Autor: Fiorka

Zanim kandydatki zaprezentują się na gali finałowej, wzięły udział w oficjalnej sesji finalistek, która obyła się w Fabryczna Studio w Łodzi. Dziewczyny stanęły przed obiektywem Fiorki, która doskonale potrafi uchwycić naturalne piękno. Wśród nich była również Patrycja Jarocka. 

O makijaże kandydatek zadbali wizażyści marki NAM Cosmetics, a o włosy – styliści fryzur REF Stockholm. Dziewczyny zaprezentowały się w kolekcji LOU Womens Fashion, a o dodatki zadbała marka Jubiler Schubert. Stylizacją zajęła się Kasia Cygańska.

Przypomnijmy, Patrycja Jarocka ma 19 lat i pochodzi z Białej Podlaskiej. Ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie studiuje marketing i sprzedaż. Kocha ryzyko i przygody. Patrycja na co dzień pracuje w salonie samochodowym. Zaznacza, że w przyszłości chciałaby się spełnić zawodowo w roli stewardessy.

– Od czasu, gdy zdałam egzamin na prawo jazdy, zaczęłam interesować się motoryzacją, a jazda samochodem sprawia mi ogromną frajdę. Próbowałam w życiu wielu rzeczy, od gry na gitarze przez cukiernictwo, taniec, po różne sporty – opowiada Patrycja Jarocka.

Patrycja Jarocka z Białej Podlaskiej powalczy o koronę Miss Polski 2023 (fot. Fiorka)

Więcej o Patrycji pisaliśmy tutaj: Ona oczarowała jury! Patrycja Jarocka zawalczy o koronę Miss Polski

Finał konkursu Miss Polski odbędzie się 16 lipca w Nowym Sączu. Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, a gospodarzem Miasto Nowy Sącz. W tym roku w finale zobaczymy po dwie reprezentantki z każdego z województwa. Województwo lubelskie, oprócz Patrycji Jarockiej, reprezentować będzie też Karolina Gorbaniuk z Lublina. Transmisję z wyborów Miss Polski 2023 przeprowadzi Telewizja Polsat już w niedzielę 16 lipca o godzinie 20:00. Transmisję online będzie można obejrzeć za pośrednictwem WP Pilot lub w Polsat Box Go.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Realia, a nie hańba i wstyd Treść komentarza: ,,Kasa, Misiu, kasa...,, . Awansować, stracić kilka melonów, spaść i dalej spadać, kto tego chce ? Data dodania komentarza: 11.06.2026, 10:08 Źródło komentarza: Weekendowe zmagania klasy okręgowej [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Art Lew Treść komentarza: Poprzedni zarząd klubu, zdaje się poległ na tych ,,grubych milionach,, bo miał być awans, a w trzech kolejnych sezonach nie było. W dzisiejszych czasach, przy ciągłych rotacjach składami drużyn piłkarskich, Podlasie trenera Oleksiuka oparte na wychowankach, jawi się jako wyjątkowo stabilna drużyna, może właśnie to spowodowało, że pomimo takiej rotacji w składzie tuż przed nowym sezonem, miejsce w ligowej tabeli jest porównywane, do dokonań drużyny trenera Renkowskiego ? Bo to, że obecni gracze, wcale nie są gorsi od poprzedników, wydaje się pewne. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 10:04 Źródło komentarza: Dobry wynik i profit za grę juniorów Autor komentarza: Broda Treść komentarza: Okazało się, że Podlasie Renkowskiego za grube miliony jest tyle samo warte co Podlasia Oleksiuka za grosze. Więc po co przepłacać? Data dodania komentarza: 11.06.2026, 08:23 Źródło komentarza: Dobry wynik i profit za grę juniorów Autor komentarza: Pinokio Treść komentarza: Przecież wszyscy wiedzą, że awansować nie chce nikt. Dobrze, że Lutnia po raz piąty z rzędu nie została mistrzem bo znowu musiała by się "zesr..." ze strachu przed IV ligą. Okręgówka bialska okryta jest hańbą i wstydem od tych dezercji przed grą na poziomie wojewódzkim. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 08:02 Źródło komentarza: Weekendowe zmagania klasy okręgowej [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Zygmunt Treść komentarza: Bialskie Fabryki Mebli ul Sidorska deweloper kupił a ludzi na bruk mimo produkcji to jest niszczenie historii miasta a prezydent i rada miasta mają gdzieś ludzi pracujących od pokoleń.... aby nie spotkalo to kino Merkury bo za bardzo deweloper panoszy się w mieście układy i ukladziki Data dodania komentarza: 11.06.2026, 05:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Deweloper kupił kino, ale bloku tam nie postawi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama